از شکل تا تی‌شرت!

شبی بارانی در ویتنام؛ باد شدیدی می وزید و سکوت شب را صدای رعد و برق ها در هم می شکست. دو دوست سویسی که به همراه یکدیگر با موتور به ویتنام سفر کرده بودند موتور خود را به طور ناگهانی در راه از دست دادند. هیچ‏کدام گواهی نامه قانونی موتور سواری نداشتند و نگرانی شدیدی آن ها را در بر گرفته بود. با تلاش فراوان پس از یافتن یک مکانیک محلی مشکل دیگری به مشکل آن ها اضافه شد، آن ها نمی توانستند با مکانیک از طریق زبان ارتباط برقرار کنند. بعد از اینکه مکانیک موتور آن ها را تعمیر کرد برای پرداخت هزینه ی او دوباره با مشکل قبلی روبرو شدند. پس از ساعت ها تحمل دردسرهای مختلف، راه حل اصلی ترین مشکل شان را پیدا کردند، آن ها با شکل کشیدن با افراد محلی روستا ارتباط برقرار می کردند، اما نبود کاغذ و خودکار در همه ی موارد و دردسر های کشیدن شکل آن ها را به فکر فرو برد. ایده ی آن ها همراه داشتن مجموعه ای از شکل های پرکاربرد بود. با این کار آن ها می توانستند از دردسر های کشیدن شکل رها شوند و راحت تر با افراد ارتباط برقرار کنند.

تی-شرت-های-چاپی-مسافرتی

تی شرت های چاپی مسافرتی

پس از این ماجرا آیکون شرت ها متولد شدند. آیکون شرت، تی شرتی است که بر روی آن شکل های زیادی چاپ شده است. این لباس ها توسط کمپانی iconspeak تولید می شوند. مالکین شرکت iconspeak جورج و استیون همان دو دوست سویسی هستند. آن ها مجموعه کاملی از لباس ها و اکسسوری ها را با شکل های قابل فهم در اکثر نقاط دنیا طراحی کردند. این لباس ها برای برقراری ارتباط در سفرهای خارج کشور و نقاطی که افراد محلی در آن زندگی می کنند بسیار مفید است. آیکون های زیادی از قبیل نقشه، ابزار، آتش، پول، اینترنت، غذا، غواصی و… که نمایش دادن آن ها با زبان بدن بسیار سخت است، بر روی این تی‏ شرت ها وجود دارد.

استفاده از این تی‏ شرت ها را به افراد بدشانسی که در سفر های خود با مشکلات زیادی روبرو می شوند توصیه می‏ کنیم. حتی اگر زیاد سفر نمی‏ کنید پوشیدن این تی‏ شرت ها در میهمانی های دوستانه بسیار سرگرم گننده است.

کیف-های-طرح-دار

شاید دوست داشته باشید

2 نظر

  1. 1
  2. 2

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>