استفاده از رنگ‌های خنثی در پوشش تابستانی

رنگ‌های خنثی

برخلاف تصور همگان، شما می‌توانید از تمام رنگ‌های خنثی در پوشش تابستانی خود استفاده کرده و در عین حال، ظاهر ساده یا خسته کننده‌ای پیدا نکنید. هنگامی که ایده‌ای برای ترکیبات رنگی لباس به ذهنتان نمی‌رسد، می‌توانید از رنگ‌های خنثی کمک گرفته و با استفاده از رنگ‌هایی چون رنگ قهوه‌ای، سیاه، و یا سفید پوشش شیک و تابستانه‌ای برای خود بیافرینید. هیچ مشکلی در تمایل به استفاده از لباس‌هایی با رنگ خنثی (گاه به گاه یا همیشگی) وجود ندارد. ممکن است شما هم از کسانی باشید که علاقه‌ای به پوشیدن رنگ‌های روشن و براق ندارند.

رنگ‌های-خنثی-1

در واقع رنگ‌های خنثی، مزایای بسیار مثبتی نیز دارند:

  • تمام رنگ‌های خنثی همیشه با هم تناسب دارند.
  • شما قادر خواهید بود یک لباس را به دفعات بپوشید، بدون اینکه مردم متوجه این تکرار شوند.
  • لباس‌هایی با رنگ‌های خنثی، پایه و اساس محتویات کمد لباس شما را تشکیل می‌دهند.
  • از آنجایی که رنگ‌های خنثی توجهات زیادی را به خود جلب نمی‌کنند، می‌توانید با خیال راحت بر روی تناسب و فرم آن‌ها متمرکز شوید.
  • شما زمان کمتری را صرف آماده شدن می‌کنید، چرا که می‌دانید رنگ لباس‌های‌تان تناسب و هماهنگی کاملی با هم دارند.

یک ترفند مهم در پوشیدن لباس‌های سر تا پا خنثی این است که باید بعد سرگرم‌کننده‌ای به پوشش خود اضافه کنید. به عنوان مثال، فرض کنید شما یک شلوار جین سفید با یک الگوی ظریف کرم رنگ پوشیده‌اید؛ الگوی زیبای روی شلوار، این بعد سرگرم‌کننده را به ظاهر تابستانی شما اضافه کرده و پوشش خنثی را از سادگی بیش از حد نجات می‌دهد. این کار را می‌توان با استفاده از لباس های راه‌راه نیز انجام داد.

شما قطعا می‌توانید به صورت گاه‌به‌گاه، از پوششی با رنگ‌های خنثی بهره ببرید. با این کار می‌توانید به بقیه هم نشان دهید که رنگ‌های خنثی هم می‌توانند جذاب و شیک باشند. مساله اصلی این است که در هنگام انتخاب ترکیبات رنگی لباس‌ها، باید همیشه توجه خاصی به جزئیات پوشش خود نشان دهید. شاید بهتر باشد این توجه به جزئیات را در حین پوشیدن لباس‌هایی با رنگ خنثی، به میزان بالاتری اعمال کنید؛ چرا که در این حالت، همه چیز بسیار واضح‌تر به چشم می آید (به عنوان مثال، شلواری که بیش از حد تنگ یا گشاد باشد).

رنگ‌های-خنثی-2

یک پالت از رنگ‌های خنثی، لزوما نباید خسته‌کننده باشد؛ بلکه می‌تواند با ویژگی‌هایی چون آراستگی، زیبایی و برازندگی توصیف گردد. رنگ‌های خنثی در طیف‌های گسترده‌ی سیاه، سفید، خاکستری، آبی تیره، قهوه‌ای و تمام رنگ‌های میانه آن‌ها تعریف می‌شوند. زیبایی رنگ‌های خنثی این است که همیشه با هم تناسب و سازگاری بالایی دارند.

در نهایت می‌توان به این نتیجه کلی رسید که اگر در حین استفاده از پوششی با رنگ‌های سر تا پا خنثی به جزئیات کوچک ظاهری خود توجه کرده و بعد سرگرم‌کننده‌ای به پوشش‌تان اضافه کنید، نه تنها ظاهر ساده و خسته‌کننده‌ای نخواهید داشت، بلکه می‌توانید با پوشش آراسته، شیک، و جذاب خود باعث حیرت اطرافیانتان شوید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>