انتخاب شلوار جین متناسب با فرم بدن

شلوار-جین-متناسب-با-فرم-بدن

شلوار جین لباسی است که در هر کمد چندتایی از آن وجود دارد. اما با شایع شدن شلوار جین آنقدر مدل و برند‌های مختلف از این نوع شلوار به بازار آمده که انتخاب یک شلوار جین مناسب تبدیل به کاری گیج‌کننده شده است. اگر شما هم چنین مشکلی دارید وقتش است دامنه انتخاب‌ها را محدود کنیم و دقیقا متوجه شویم دنبال چه چیزی هستیم. اگر بفهمید چه مدل شلواری به فرم بدنتان می‌آید، خرید یک شلوار جین مناسب نیز بسیار آسان می‌شود.

فرم بدن ساعت شنی

اگر فرم بدنتان شبیه به ساعت شنی (بالاتنه کامل و پایین تنه‌ی منحنی، همراه با کمری باریک) است، شلوار جین بوتکات و فلیر متناسب استایل شما است. این دو نوع شلوار به خاطر پاچه‌های گشادی که دارند بدنتان را متعادل نشان می‌دهند و با پوشیدنش بدن به بهترین فرم خود را نشان می‌دهد.

فرم-بدن-ساعت-شنی

چه جین‌هایی نپوشیم؟

از جین‌های غیر استرچ دوری کنید. اگر به جین چسبان علاقه دارید مشکلی نیست فقط سعی کنید جین خیلی تنگ انتخاب نکنید و به سمت اسلیم فیت‌ها بروید.

بدن‌های گلابی شکل

خانم‌هایی که بدنی گلابی شکل دارند در جین‌هایی که پاچه‌های کشیده با دمپای صاف دارند بسیار خوب جلوه می‌کنند. اگر باسن، ران و پاهای پری دارید، و از کمر به بالا باریک اندام هستید، جین‌های مدل شلوار ( مانند عکس بالا ) را امتحان کنید. این مدل جین طوری طراحی شده‌اند که شبیه شلوارهای پارچه‎ای هستند، بنابراین برای استفاده در محل کار نیز بسیار مناسب هستند.

اگر بدنی گلابی شکل دارید و می‎خواهید جین چسبان بپوشید می‎توانید با استفاده از شلوار جین راسته حالت جین چسبان را تقلید کنید.

شلوار-جین-برای-اندام-گلابی-شکل

بهترین جین‎ها برای افراد پلاس سایز

اگر پلاس سایز هستید شلوار جین کامل برای شما باید بتواند تعادل باسن، ران و پاها را حفظ کند، یعنی یک قسمت از بدن بد فرم نشود. با اینکه راحت می‌توانید شلوار‌های جین بوتکات یا فلیر را بپوشید، اما ما توصیه می‌کنیم شلوار‌های جینی که راسته هستند را امتحان کنید. این شلوار هیچ قسمتی از بدن را خیلی بزرگ یا خیلی کوچک جلوه نمی‌دهد، مخصوصا اگر رنگ مشکی آن را استفاده کنید.

افراد-بزرگ-سایز

شلوار جین مناسب برای افراد ریز اندام

اگر بدنی ریز اندام دارید مسلما باید به دنبال شلوار جینی باشید که پاها را در خود گم نکند. بسیاری از خانم‌ها با چنین فرم بدنی باسن تخت دارند، اما اگر جین مناسب استفاده کنند این مشکل حل می‌شود. به چنین افرادی توصیه می‌شود از جین‌های چسبان استفاده کنند، با این کار دیگر خیلی لاغر و استخوانی جلوه نمی‌کنید.

افراد-ریز-اندام

افراد قد بلند

وقتی قدتان بلند است باید به دنبال شلواری باشید که حالتی آویزان در پا نداشته باشد. می‌توانید با استفاده از جین‌های بوت کات کشیدگی پاها را نشان دهید این نوع جین ها به خوبی در افراد بلند قد خود را نشان می‌دهد. افراد بلند قد بهتر است جین‌های خیلی چسبان استفاده نکنند.

افراد-قد-بلند

افراد کوتاه قد

بهترین جین برای خانم‌هایی که قد کوتاه دارند جینی است که بتواند پاها را کشیده تر و قد را بلند نشان دهد، به همین دلیل ما شلوار جین راسته را پیشنهاد می‌دهیم. این نوع شلوار از باسن تا مچ پا خود را می‌اندازد و اثر کوتاهی قد را کم می‌کند، برای قوی تر کردن تاثیر جین مشکی را امتحان کنید. افراد کوتاه قد باید از پوشیدن جین‌های چسبان نیز پرهیز کنند چون باعث می شود کوتاه جلوه کنند.

افراد-کوتا-قد

شاید دوست داشته باشید

2 نظر

  1. 1

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>