انتخاب لباس‌­های راه راه با توجه به شکل و فرم بدن

لباس­‌های راه راه، می‌­توانند گزینه‌­های مناسبی برای تمام افراد باشند. وقت آن رسیده که این عبارت قدیمی دنیای مد را که نباید از لباس­‌هایی با راه راه افقی در پوشش خود استفاده کرد

لباس­‌های راه راه، می‌­توانند گزینه‌­های مناسبی برای تمام افراد باشند. وقت آن رسیده که این عبارت قدیمی دنیای مد را که نباید از لباس­‌هایی با راه راه افقی در پوشش خود استفاده کرد را (از این لحاظ که شما را چاق نشان می‌­دهد) فراموش کنید. چرا که این گفته به هیچ عنوان حقیقت ندارد. اهمیتی ندارد که از چه نوع فرم بدنی برخوردار هستید، در هر صورت می‌­توانید یک سبک راه راه مناسب برای اندام خود پیدا کنید. بنابراین، بهتر است این مطلب را تا پایان مطالعه نموده و از سبک­‌های راه راهی که به عنوان نمونه به شما ارائه شده­‌اند لذت ببرید.

لباس‌­هایی با راه راه‌­های کوچک و افقی = مناسب برای افرادی با بالا­تنه بزرگ

ما این باور قدیمی و نادرست را قبول نداریم که لباس­‌هایی با راه راه‌­های افقی ممکن است شما را در بخش­‌های بالاتنه و میانی اندامتان پهن­‌تر نشان دهند. در واقع، راه راه‌­های افقی در مقیاس کوچکتر می‌­توانند حتی اثر لاغرکننده­‌ای نیز داشته باشند! راز موفقیت شما این است که به دنبال لباس­‌هایی باشید که ساختاربندی مناسبی داشته و به اصطلاح فیت اندامتان باشند.

نکته: سعی کنید از تیشرتی استفاده کنید که از یک یقه گودتری برخوردار باشد. نه تنها خط گردن می­‌تواند اندام شما را کشیده‌­تر نشان دهد، بلکه همچنین، می­‌توانید به ظاهر شیک و زیبایی نیز دست یابید.

لباس‌­هایی با راه راه‌­های کوچک و افقی = مناسب برای افرادی با بالا­تنه بزرگ

لباس­‌هایی با راه راه‌­های ضخیم = مناسب برای اندام‌­های راست و مستقیم

آیا دوست داشتید از اندامی با انحناهای بیشتر برخوردار بودید؟ اگر شما از راه راه­‌های ضخیم، پررنگ و جسورانه‌­ای بر روی لباس خود استفاده کنید، این راه راه‌­ها می‌­توانند توهم پیچیده شدن در اطراف بدنتان را ایجاد نموده و در نتیجه، انحنا و شکل بهتری به شما اعطا کنند.

نکته: از یک دامن فاق بلند استفاده کرده و بلوز یا پیراهن خود را در داخل آن فرو برید. این کار ساده می‌­تواند دور کمر شما را برجسته نموده و ظاهر شیک و جذابی را ایجاد نماید.

لباس­‌هایی با راه راه‌­های ضخیم = مناسب برای اندام‌­های راست و مستقیم

لباس­‌هایی با راه راه­‌های انتزاعی = مناسب برای تمام اندام­‌ها و انحناها

اگر شما آماده‌­اید تا سبک راه راه را به سطح کاملا جدیدی از شکل و فرم ببرید، به دنبال لباس یا دامنی باشید که دارای خطوط راه راه در جهات متفاوت و متضاد باشند. این توهم نوری و بصری می‌­تواند عیوب شما را تا حد زیادی پنهان کرده و در نهایت باعث شود تا شما ظاهر متعادل و متناسب­‌تری داشته باشید. این امر به ویژه زمانی که راه راه­‌های مورب در نزدیکی انحناهای طبیعی شما جمع می­‌شوند، تاثیر بصری بیشتری بر ظاهرتان ایجاد خواهد نمود.

لباس­‌هایی با راه راه­‌های انتزاعی = مناسب برای تمام اندام­‌ها و انحناها

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>