آیا به نیمه گمشده خود رسیده­‌اید یا خیر؟!

انتخاب نیمه گمشده انتخاب شریک زندگی

چگونه می­‌توانید به این نتیجه برسید که شریک زندگی شما به اندازه کافی خوب بوده و یا همان نیمه گمشده شما است؟

اطلاع از شرایط و خصوصیات مناسب برای پیدا کردن نیمه گمشده‌تان می‌­تواند مشکل باشد، اما چگونه باید تشخیص دهید که فردی که پیدا کرده‌­اید نیمه گمشده شما است؟ در ادامه می‌­توانید با پرسیدن شش سوال از خودتان و ارائه پاسخ­‌های صادقانه، به نتیجه دلخواه خود برسید.

آیا من می­‌توانم چیزی که او در حال حاضر هست را دوست داشته و بپذیرم؟

مطمئن باشید که شما نمی‌­توانید شخصیت و رفتار افراد را تغییر دهید. پس از خودتان بپرسید که آیا می‌­توانید شخصی را که در حال حاضر می‌­شناسید، برای یک مدت طولانی پذیرفته و با او زندگی کنید.

آیا من می­‌توانم چیزی که او در حال حاضر هست را دوست داشته و بپذیرم؟

آیا من احساس می­‌کنم خود واقعی‌ام هستم؟

مطمئنا شما نمی‌­خواهید احساس کنید که نمی‌­توانید خودتان بوده و احساسات خود را آن گونه که می‌­خواهید بروز دهید. شما نباید به چیزی وانمود کرده و یا فردی باشید که فکر می‌­کنید آن‌ها از شما انتظار دارند. این یک فیلم نیست، و شما هم در حال ایفای نقش نیستید. این زندگی شما است.

آیا به هم می­‌خوریم؟

اگر با دیدن او احساس تپش قلب نداشته و زمانی که با او هستید، صمیمیت ناخودآگاه و بیش از حدی با هم نداشته باشید، پس شاید چیزی در این میان اشتباه است. این یک امر ساده است. شما یا باعث هیجان و خوشحالی همدیگر می‌­شوید و یا خیر. اگر این حس را نسبت به هم ندارید، ممکن است این رابطه در نهایت به خیانت منجر شود!

آیا من علائم خود مخربی از خود نشان می‌­دهم؟

آیا من علائم خود مخربی از خود نشان می‌­دهم؟

آیا شما در خوردن غذا، نوشیدنی، یا خواب زیاده­‌روی کرده و احساس می­‌کنید اعصابتان دچار مشکل شده است؟ آیا دوستان و خانواده بارها و بارها براساس رفتار و شکل ظاهری­تان از شما پرسیده‌­اند که “آیا حالت خوب است؟”

آیا احساس می­‌کنید سر و سامان گرفته‌­اید؟

این امر که احساس کنید با کسی سر و سامان گرفته­‌اید، حس فوق­‌العاده‌­ای به شما می­‌دهد. به یاد داشته باشید که برای یافتن این فرد باید صبور باشید. به ملاقات افراد جدید رفته و به خودتان باور داشته باشید. شما در زمان درست و مناسب، نیمه گمشده خود را پیدا خواهید کرد.

آیا حس ششم من به من می‌­گوید که این رابطه اشتباه است؟

آن احساس آزار­دهنده‌­ای که در فکر و ذهنتان وجود دارد را نادیده نگیرید. در مورد احساسی که در هنگام با او بودن دارید فکر کنید. گاهی این احساس می‌­تواند حس واقعیتان را به شما یادآوری کند.

آیا حس ششم من به من می‌­گوید که این رابطه اشتباه است؟

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>