اکسسوری های جذاب گردن (قسمت اول)

شال-گردن

اگر می خواهید ستاره ی درخشان هر مجلسی باشید و فقط با یک اکسسوری گردن همه به شما توجه کنند دنیای مد به شما کمک می کند تا بدون هیچ چیز اضافه ای به این هدف برسید. گردن قسمتی از بدن است که در زمان لباس پوشیدن اکثر افراد توجه ای به آن نمی کنند ولی اگر کمی دقت کنیم می توانیم با یک انتخاب هوشمندانه و مناسب زیبایی پوشش خود را چندین برابر کنیم. بیشتر اکسسوری های گردن قیمت مناسبی دارند، حتما لازم نیست اکسسوری مورد نظرتان را از برند های لوکس انتخاب کنید تا خوش تیپ شوید.

شال گردن

نحوه بستن شال می تواند آن را از یک پوشش معمولی و ساده به یک اکسسوری گردن مناسب و شیک تبدیل کند. بزرگترین اشتباهی که افراد در مورد شال گردن مرتکب می شوند این است که فکر می کنند شال گردن یک پوشش زمستانی است و نباید خارج از این فصل پوشیده شود. این تن‌پوش کلاسیک و شیک نه کسل کننده است و نه به پولیور محدود است. انواع و اقسام رنگ های شاد و زنده شال گردن در بازار موجود است. تنها کاری که باید بکنید این است که رنگ درستی انتخاب کنید و بدانید که کدام رنگ را با کت بلیزر، ژاکت، پیراهن یا بارانی بپوشید. گره زدن شال دور گردن یک هنر است و می توانید آن را یک گره معمولی بزنید یا شل و رها بگذارید.

شال-گردن-2 دستمال-گردن
دستمال گردن

دستمال گردن به شما ظاهری بسیار شیک و سلطنتی می دهد و با این وجود که درخشش شما را در هر مجلسی بیشتر می کند، ولی باید مراقب ریسکی باشید که این اکسسوری قدیمی به همراه دارد. بستن دستمال گردن مهارت خاصی می خواهد و هر کسی نمی تواند این امر را به خوبی انجام دهد. شاید بازیگران معروف سینما بتوانند ولی افراد عادی مطئنا باید زیاد تمرین کنند. در بستن دستمال گردن دو سبک اساسی وجود دارد، اولین سبک دستمال گره ای و دومین سبک دستمال گردن کراواتی است. شما باید خودتان ببینید که کدامیک از این سبک ها بیشتر با تیپ شما هماهنگ است و آن را انتخاب کنید. دستمال گردن‌های رویال به همه نمی‌آید و قطعاً نمی خواهید با انتخاب این اکسسوری، سلیقه خود را زیر سوال ببرید.

دستما-گردن-و-شال-گردن دستمال-گردن-با-کت-و-شلوار

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>