اکسسوری های جذاب گردن (قسمت دوم)

اکسسوری‌های-گردن

در قسمت قبل با تعدادی از اکسسوری‌های جذاب گردن آشنا شدید در این قسمت دو اکسسوری دیگر را معرفی می‌کنیم. استفاده از اکسسوری‌های گردن را به همه‌ی مردان شیک پوش توصیه می‌کنیم.

پاپیون

این پارچه کوچک پتانسیل آن را دارد که تیپ شما را متحول کند، البته اگر آن را با یک دست کت و شلوار شیک ست کنید. اصل اول پاپیون زدن انتخاب اندازه درست است و اگر پاپیون اندازه‌اش برای شما درست باشد دیگر نیازی نیست که آن را بیشتر از نوک یقه پیراهن باز کنید. یک اشتباه که اغلب آقایان مرتکب آن می‌شوند این است که پاپیون آماده می‌خرند بدون آنکه بدانند در اصل پاپیون آماده برای پسربچه‌ها درست شده است و یک آقای شیک باید پاپیونش را خودش گره بزند. اگر پاپیون را با یک کت و شلوار جذب و اندازه بپوشید، پاپیون ظاهر شما را تکمیل می‌کند. اگر می‌خواهید تیپی مدرن را ست کنید، به دنبال جنس‌هایی مانند فلانل، جین، کتان راه راه یا ابریشم چهارخانه باشید. حتماً برای خودتان یک پاپیون شیک بخرید و به عنوان اکسسوار گردن آن را در کمدتان داشته باشید.

پاپیون-گردنپاپیونپاپیون-کت-و-شلوار

کراوات

کراوات تقریباً بر گردن هر مردی که باشد تفاوت زیادی در کل پوشش او ایجاد می‌کند و اگر آن را درست ست کنید، به بهبود استایل و کلاس شما کمک می‌کند. آقایانی که به تیپ خود اهمیت می‌دهند، در انتخاب کراوات دقت زیادی به خرج می‌دهند. کراوات این پتانسیل را دارد که شما را از یک فرد با تیپی معمولی به فردی تبدیل کند که تیپش در هر مجلسی سرها را به سمت خود می‌گرداند. سعی کنید هنگام انتخاب کراوات، رنگ آن را با رنگ پیراهنتان ست کنید. اولین چیزی که مردم در برخورد با شما به آن توجه می‌کنند، نوع گره‌ای است که به کراواتتان زده‌اید و اگر گره کراوات شما نامرتب باشد، کل تیپ خود را خراب کرده‌اید، زیرا کراواتی با گره مرتب و درست نشان دهنده آن است که شما می‌دانید چطور لباس بپوشید. کراوات از آن دسته اکسسوارهایی است که ممکن است اندازه کوچکی داشته باشد، ولی تفاوت عظیمی ایجاد می‌کند. بنابراین وقت آن رسیده که خودتان را کشف کنید و کراوات را تبدیل به جزئی جدانشدنی از کمد لباستان نمایید.

کراواتکراوات-قرمز

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>