ایده‌­هایی برای خلق یک سبک ظاهری جذاب با استفاده از لباس‌های پایه

لباس‌های پایه

داشتن یک سبک ظاهری جذاب کار ساده ای است فقط کافی است ایده بگیرید. یکی از راه‌های ایده گرفتن دنبال کردن دنیای مد است. در ادامه مطلب کوتاهی برای کمک به ایده گرفتن شما آورده شده است با رومیس پلاس همراه باشید.

شلوار جین آبی

هیچ لباسی نمی­‌تواند راحت‌­تر از شلوار جین آبی، مورد علاقه شما باشد. شما می­‌توانید پاچه­‌ی شلوار خود را برای دستیابی به یک ظاهر اسپورت و غیر رسمی بالا داده و در غیر این صورت، آن را به حالت عادی بپوشید. برای برخورداری از یک سبک ظاهری جذاب و منحصر به فرد زمستانی، بهتر است این شلوار را با لباس­‌های زمستانی سفید یا رنگ‌­های خنثی ترکیب نمایید.

شلوار جین آبی

کفش پاشنه تخت نوک تیز

روزهایی که ترجیح می‌­دهید از کفش­‌های پاشنه تخت در سبک ظاهری خود استفاده کنید، برجسته‌­ترین و پررنگ‌­ترین کفش پاشنه تخت خود را از کمدتان بیرون آورده و آن را به نقطه کانونی پوششتان تبدیل کنید. شما می­‌توانید این کفش­‌ها را با یک پوشش ساده همچون یک ژاکت جین، یک تاپ راه راه، و یک دامن زیبا (تا سر زانو) ترکیب نمایید. این سبک ظاهری برای روزهایی که ترجیح می­‌دهید با کفش­‌های پاشنه تخت در یک مهمانی یا دورهمی ظاهر شوید، بسیار مناسب خواهد بود.

کفش پاشنه تخت نوک تیز

ژاکت کلاسیک

اگر شما در کمد لباس خود، از یک ژاکت ترنچ یا موتورسواری (و یا هر دوی آن‌ها!) برخوردار هستید، پس می­‌توانید با خیال راحت این ژاکت‌­های کاربردی را با انواع مختلفی از پوشش­‌های ظاهری خود ترکیب نمایید. آن‌ها، ظاهر ساده و در عین حال جذابی داشته و جزئیات ظاهری آن‌ها به قدری اندک و ظریف است که می‌­تواند به راحتی با لباس­‌های متفاوت هماهنگ شود. اگر شما به دنبال راه جدیدی برای پوشیدن هر یک از این ژاکت‌ها هستید، می­‌توانید آن را با یک پیراهن زیبا با طرح گل و یک کفش پاشنه بلند بنددار ترکیب نموده و به این ترتیب، رگه­‌هایی از زنانگی را به پوشش خود بیافزایید.

ژاکت کلاسیک

پیراهن دکمه‌­ای

پیراهن دکمه­‌ای کلاسیک، یک قطعه پوششی پایه به شمار می‌­رود. این لباس را می­‌توان در یک سبک ظاهری رسمی و همچنین در یک پوشش کلی اسپورت و غیر رسمی نیز ترکیب نمود. راحتی و زیبایی پیراهن دکمه­‌ای، آن را برای هر مناسبتی، فابل استفاده می‌­کند.

پیراهن دکمه‌­ای

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>