ایده‌­هایی برای داشتن یک ولنتاین لذت بخش

ولنتاین

روز ولنتاین، زمانی است که افراد می­‌توانند در آن، میزان عشق خود را به فرد مقابلشان یادآوری کنند. با زندگی­‌های پر مشغله‌­ای که این روزها همه با آن مواجه هستند، دستیابی به ایده­‌های خلاقانه و جدید می‌­تواند یک چالش بزرگ باشد. ما در این مطلب، چندین گزینه‌­ی متفاوت و هیجان انگیز را برای گذراندن یک ولنتاین خاص و لذت بخش به شما ارائه خواهیم نمود.

رفتن به سینما و فیلم دیدن

رفتن به سینما ممکن است دقیقا یک ایده‌­ی نو و خلاقانه نباشد، اما راه حل بهتری که برای رفتن به سینما وجود دارد این است که از محل کار خود مرخصی گرفته و در ساعات خلوت و آرام به سینما بروید. به این ترتیب، شما می‌توانید فیلم مورد علاقه­‌ی خود را با آرامش بیشتری تماشا کرده و زمان بیشتری نیز برای انجام برنامه‌­های شب ولنتاین خود داشته باشید.

رفتن به سینما و فیلم دیدن

شب چای

کافه­‌ها یا چایخانه‌­ها، در حال کسب محبوبیت بالایی در سراسر جهان هستند. شما هم می‌­توانید بخشی از زمان خود را در یکی از اماکن صرف کرده و با سفارش یک چای متفاوت با یک طعم جدید، شانس خود را امتحان کرده و هیجان بیشتری نیز به روز ولنتاین خود بدهید.

شب چای ولنتاین

یک پیک نیک عصرگاهی

ممکن است آب و هوای روز ولنتاین دقیقا مطابق با خواسته‌­های شما در این مورد نباشد، اما این بدان معنا نیست که شما نمی‌­توانید برنامه ریزی خود را اجرایی کنید. شما می­‌توانید برنامه پیک نیک خود را به سادگی در زیر نور شمع و در داخل خانه انجام داده و یا زمان خود را در صورت برخورداری از یک آب و هوای مناسب، در خارج از منزل سپری نمایید. صرف نظر از جایی که شما پیک نیک خود را در آن خواهید گذراند، این برنامه می­‌تواند به عنوان یک ایده­ کلاسیک در نظر گرفته شده و اوقات لذت بخشی را برای شما فراهم نماید.

یک پیک نیک عصرگاهی

شبی در کتابفروشی

امروزه، تعداد افراد علاقه‌مند به کتاب و کتاب خوانی به طرز قابل توجهی کاهش یافته است، اما هنوز هم از نظر بسیاری از افراد، هیچ چیز نمی‌­تواند به اندازه‌­ی کاوش و گردش در یک کتابفروشی بزرگ هیجان انگیز و لذت بخش باشد. شما می‌­توانید در طی این گشت و گذار، کتاب­‌های جدیدی را که ممکن است تا به حال ندیده باشید کشف کرده و همچنین، کتاب­‌های مورد علاقه‌­ی عشق خود را برای او خریداری کرده و با هم از خواندن آن‌ها لذت ببرید.

شبی در کتابفروشی

رفتن به یک نمایش کمدی

خنده، نه تنها بهترین داروی ممکن برای تمام دردها است، بلکه همچنین می­‌تواند در بروز احساسات عاشقانه تاثیرگذار باشد. رفتن به یک نمایش کمدی، می­‌تواند یک راه عالی برای شکستن یخ­‌های میان شما و عشقتان بوده و در عین حال، اوقات خوشی را برایتان فراهم سازد.

رفتن به یک نمایش کمدی

از اجرای یک کنسرت در خانه خود لذت ببرید

کنسرت­‌ها (به خصوص کنسرت خواننده مورد علاقه شما و عشقتان) ممکن است همیشه در دسترس نباشند. اما شما همیشه می‌­توانید از اجرای کنسرت خواننده مورد علاقه خود از طریق تلویزیون خانه­‌تان لذت ببرید. این کار می‌­تواند نسبت به رفتن به یک کنسرت واقعی ارزان­‌تر، و همچنین راحت­‌تر و بی دردسرتر باشد. شما حتی می­‌توانید در صورت علاقه، دوستان خود را نیز به این مراسم خودمانی دعوت کنید.

از اجرای یک کنسرت در خانه خود لذت ببرید

شب فیلم

این ایده هم لزوما یک ایده‌­ی جدید و خلاقانه نیست، اما انجام آن بسیار آسان بوده و می­‌توان آن را در خانه و یا در یک سالن سینما اجرا نمود. در کل می‌­توان گفت که این ایده می‌­تواند گزینه‌­ی مناسبی برای گذراندن روز ولنتاین در خانه باشد.

شب فیلم

در یک کلاس آشپزی شرکت کنید

بسیاری از افراد اعتقاد دارند که ساده­‌ترین راه برای دستیابی به قلب یک مرد، از طریق معده‌­ی او است! پس چرا با رفتن به یک کلاس آشپزی، این فرضیه را برای خود به اثبات نمی­‌رسانید؟ شما می­‌توانید یک مهارت جدید و کاربردی آموخته و در فرآیند آماده سازی و طبخ یک وعده غذایی، گرما و صمیمیت بین خود را تا حد زیادی افزایش دهید.

در یک کلاس آشپزی شرکت کنید

برنامه ریزی برای روزهای آینده

شما می­‌توانید در بخشی از دقایق با هم بودنتان در روز ولنتاین، در مورد اتفاقات آینده و کیفیت روابط خود (ممکن است شما با هم ازدواج کرده باشید، یا در دوران نامزدی به سر برده، و یا حتی به تازگی با هم آشنا شده باشید) با یکدیگر صحبت کنید. شما حتی می­‌توانید این کار را در حین لذت بردن از یکی از برنامه‌­هایی که در موارد بالا به آن اشاره شد، انجام داده و به این ترتیب، تجسم بهتر و واضح‌­تری از آینده‌ی خود و فرد مقابل‌تان داشته باشید.

برنامه ریزی برای روزهای آینده

جمع بندی

به یاد داشته باشید که علاقه و تعلق خاطر شما به روز ولنتاین و توجه به آن به عنوان یک سنت هر ساله، اهمیت زیادی ندارد. اما واقعیت این است که چه شما به این روز خاص علاقه داشته باشید و چه نداشته باشید، می‌­توانید از فضای عاشقانه‌­ی به وجود آمده در این روز، برای بازسازی و بازنگری در روابط عشقی خود بهره ببرید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>