بازگشت به شادی

بازگشت-به-شادی

دید و آزمون و خطا؛ مسئله مهمی که در مد با آن روبرو هستیم. اگر گاهی برای انتخاب لباس هایمان خودمان را جدی نگیریم و به قول معروف مته به خشخاش نگذاریم، ریسک کنیم، شاید با اغراق کمی حماقت کنیم و چیزهای جدید انتخاب کنیم؛ بسیار سرگرم کننده و لذت بخش خواهد بود. همیشه قانون های زیادی برای انتخاب پوشش افراد بالای 40 سال به گوشمان می خورد؛ فلان لباس جلف است و به درد سن شما نمی خورد، رنگ قرمز را بهتر است استفاده نکنید، رنگ های سنگین بپوشید، تیشرت های رنگی رنگی نپوشید. اما چه می شود اگر گاهی به خود جرأت دهیم و این قانون های بیشمار را رعایت نکنیم؟

شاید اگر سن ما به بالای چهل رسیده و تصمیم گرفته ایم که این قانون ها را رعایت نکنیم بیشتر شور جوانی و سرزندگی را در خود احساس کنیم. بهتر است چیز های جدید را امتحان کنیم شلوار جین بپوشیم و آن را با کفش هایی رنگی و نه صرفا مشکی ست کنیم.

بازگشت به شادی (1)

اگر خود را از بند قانون ها و باید و نباید های لباس پوشیدن رها کنیم و ست های متفاوت را امتحان کنیم از این کار لذت خواهیم برد.

نیم بوت را برای روز های بارانی پاییز و در زمستان انتخاب کنیم، ژاکت و کت های جذب با رنگ های شاد بپوشیم. از تی شرت های رنگی شاد استفاده کنیم و از راحتی آن ها لذت ببریم. شال گردن‏های رنگی را برای زمستان استفاده کنیم. از جواهرات جدید استفاده کنیم و اگر آن را تازه خریده ایم کل پوشش میهمانیمان را با توجه به آن ست کنیم گاهی صندل بپوشیم و در کل شور جوانی را به خودمان هدیه کنیم.

حالا با جرات بیشتری دوباره بیان می کنیم که اگر گاهی خود را از بند قانون ها و باید و نباید های لباس پوشیدن رها کنیم چقدر از این کار لذت خواهیم برد. هیچ ضرری ندارد اگر همان نمونه پیراهنی را که 30 سالگی در جشن تولد دوستمان پوشیده بودیم دوباره خریداری کنیم و با لباس هایی از این دست به کمد لباسمان روحی شاد ببخشیم.

بازگشت به شادی (2)

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>