بهترین رنگ‌‌‌های رژ لبی که می‌‌‌توانید در فصل بهار استفاده کنید

رنگ‌‌‌های رژ لبی

‌بیشتر خانم‌ها به آرایش کردن علاقه دارند علاوه بر این بهار فصلی است که میل بیشتری برای استفاده از رنگ‌ها و بخصوص آرایش کردن را در افراد ایجاد می‌کند. بخشی از آرایش رژ لب است و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی کلی صورت دارد.

کرم براق

این رنگ، به اندازه‌‌‌ای ظریف است که می‌‌‌تواند مانند یک رنگ کرم ساده دیده شود. و تنها تا حدی درخشش دارد که به عنوان یک براق کننده لب معمولی شناخته نشود.

کرم براق

یک رژ لب بدون رنگ

ظاهری با آرایش بی رنگ و طبیعی، هنوز هم مد روز به حساب می‌‌‌آید. این رژ لب بدون رنگ، لبتان را به خوبی آبرسانی کرده و رنگ طبیعی آن را تنها اندکی پررنگ خواهد کرد.

یک رژ لب بدون رنگ

رژ لب مات

برای اعمال این رژ شیک و زیبا، بهتر است ابتدا لب‌‌‌های خود را لایه‌‌‌برداری نموده و از قبل مرطوب کنید. همچنین، مطمئن شوید که این سایه رنگی، پررنگ‌‌‌تر از رنگ پوست طبیعی شما (برای جلوگیری از برخورداری از یک ظاهر بی رنگ) است.

رژ لب مات

مرجانی خالص

اگر چه این رنگ به شدت متفاوت و تا حدودی غیرعادی است، اما با این حال، از درخشش بی نظیری برخوردار می‌‌‌باشد. یک لایه از این رژ زیبا و خاص، می‌‌‌تواند درخشش هلویی رنگ ظریفی را به وجود آورده و یک رنگ طبیعی به لب‌‌‌هایتان ببخشد.

مرجانی خالص

استفاده از رژ لب‌های دو رنگ

برخورداری از یک رنگ لب جذاب و ملایم با استفاده از این رژ لب دو در یک به طور قابل توجهی آسان‌‌‌تر خواهد شد. شما می‌‌‌توانید از هر رنگ به تنهایی استفاده کرده و یا برای دستیابی به یک ظاهر آمبره، آنها را بر روی لب پایین خود با هم ترکیب نمایید.

استفاده از رژ لب‌های دو رنگ

ارغوانی روشن

این رژ لب خاص بسیار زیباتر از رنگ صورتی بوده و پوشش خوبی بر روی لب شما ایجاد خواهد نمود.

ارغوانی روشن

پرتقال خونی

به نظر می‌‌‌رسد که این سایه رنگی جذاب و قابل توجه ممکن است بهترین انتخاب برای شب‌‌‌های تابستان باشد، اما شاید بد نباشد که از یک فرمول مات جسورانه (و کمی برنزه) استفاده نمایید.

پرتقال خونی

قرمز آلبالویی

این رژ لب خوش رنگ و کلاسیک می‌‌‌تواند با قدرت روشن کنندگی آنی چهره، یک ظاهر جذاب و در عین حال طبیعی کلاسیک به شما اعطا نماید.

قرمز آلبالویی

قرمز شرابی

این رژ لب مومی می‌‌‌تواند لب‌‌‌های شما را به یک رنگ قرمز جذاب و فوق العاده درآورد.

قرمز شرابی

بنفش پررنگ

جالب است بدانید که ته رنگ‌‌‌های بنفش (به جای رنگ قرمز خونی)، می‌‌‌توانند تفاوت زیادی بین یک ظاهر عادی و غیرجذاب، و یک ظاهر خاص و پرشور ایجاد کنند.

بنفش عمیق و پررنگ

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>