بهترین مدل‌های پلیور سال ۲۰۱۷

پلیورها یکی از پرکاربردترین لباس‌های هر فردی در فصل‌های سرد سال هستند.  در ادامه این مطلب با بهترین مدل‌های پلیور سال ۲۰۱۷ آشنا خواهید شد.

پلیورهای تونیک کمربنددار

پلیورهای زنانه سایز بزرگ، پوشش دلپذیری به شمار می­‌روند، اما همیشه هم از جذابیت بالایی برخوردار نیستند. یک راه حل می­‌تواند این باشد که از یک کمربند استفاده کنید. کمربند، دور کمر پلیور بسته شده و فرم اندام شما را به شکل ساعت شنی در می‌­آورد.

پلیورهای تونیک کمربنددار

پلیورهایی با شانه افتاده

بلوزهایی با شانه افتاده، اخیرا با محبوبیت بالایی از سوی خریداران مواجه شده­‌اند. شما می‌­توانید لباس­‌های تابستانه‌­ی زیادی را با این مدل لباس پیدا کنید. اما این بدان معنا نیست که نمی‌­توانید درفصل زمستان از این مدل در پوشش خود بهره ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک پلیور بافت گرم و نرم برای خودتان فراهم آورید.

پلیورهایی با شانه افتاده

پلیورهای مدل کدو تنبل

جالب است بدانید که برای تهیه‌­ی بسیاری از اقلام از تم کدو تنبل استفاده می‌­شود. رنگ نارنجی و مدل خاص این پلیورها، جذابیت بالایی را برای پوشش زمستانه‌­ی شما فراهم خواهد کرد.

پلیورهای مدل کدو تنبل

پلیورهایی با پارچه­‌های ترکیب شده

چرا باید مجبور شوید بین پارچه‌­ی نخی و خز مصنوعی یکی را انتخاب کنید، وقتی که می‌­توانید هر دوی آن‌ها را در یک پلیور داشته باشید؟ در این پلیورها می‌­توانید دو پارچه مختلف را که معمولا با یکدیگر ترکیب نمی‌شوند، در یک قطعه فوق العاده در کنار هم قرار دهید.

پلیورهایی با پارچه­‌های ترکیب شده

پلیورهای ملوانی مدرن

این پلیورها، در واقع می‌­توانند به عنوان یک نسخه به روز شده از مدل ملوانی راه راه سفید و سرمه­‌ای به کمد لباس شما اضافه شوند. این امر می‌­تواند به معنای استفاده از ترکیبات رنگی مختلف و تغییر الگوی یکنواخت راه راه آن باشد.

پلیورهای ملوانی مدرن

پلیورهایی با الگوهای رترو (RETRO)

این پلیورها می‌­توانند گزینه­‌ی مناسبی برای علاقه مندان به الگوها و طرح‌­های رترو باشند.

پلیورهایی با الگوهای رترو (RETRO)

پلیورهایی با رنگ‌­های پاستل

پلیورهایی با رنگ­‌های پاستل زیبا می‌­توانند یک طرح رنگی جذاب، سرگرم کننده، و غیر منتظره برای فصل­‌های پاییز و زمستان فراهم آورند. با خود فکر کنید زمانی که از رنگ­‌هایی غیر از سیاه و خاکستری در سرد ترین روزهای زمستان استفاده کنید، چقدر شاد خواهید شد؟

پلیورهایی با رنگ‌­های پاستل

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>