به استایل همیشگی‌تان کمی تنوع بدهید


در کمدتان را باز کنید و به لباس‌هایتان نگاهی بیندازید. چه رنگی را بیشتر می‌بینید؟ مشکی؟ خاکستری؟ رنگ‌های تیره؟

شاید وقت آن رسیده‌است که لباستان را متنوع‌تر کنید. پس کمی ریسک کنید : لباسی را که تا به حال نپوشید‌ه‌اید امتحان کنید. رنگ‌های متفاوت را بدون ترس بپوشید و برای یک بار هم که شده از زرق و برق استفاده کنید. پیشنهاد‌های ما را امتحان کنید و مطمئن باشید که گاهی کمی تنوع لازم است:

  • از رنگ‌ها نترسید!

برای یک بار هم که شده ترستان از رنگ‌ها را کنار بگذارید و از رنگ‌های خنثی در ترکیب لباستان استفاده نکنید. مطمئن باشید تاثیر رنگ‌ها در برخورد اول حتی خیلی بیشتر از نوع لباستان است. بهتر است حداقل یک جزء لباستان از رنگ‌های گرم باشد. مثلا کیف یا کفش قرمز انتخاب کنید  و به راحتی با سایر رنگ‌های خنثی ست کنید.

سعی کنید سر تا پا رنگ‌های کرم و سفید نپوشید زیرا شما را کاملا محو و بی روح نشان می‌دهد.

  • لباس طرح‌دار بپوشید.

اگر برای پوشیدن لباس‌های طرحدار تازه کار هستید و اصلا نمی دانید چرا باید این نوع لباس‌ها را بپوشید، پیشنهاد ما به شما این است: برای پوشاندن قسمت هایی که نمی خواهید زیاد جلو چشم بیاید از لباس‌های ساده و رنگ تیره استفاده کنید و دیگر قسمت ها را لباس‌های طرح‌دار، برجسته نشان دهید. اما این کار را با دقت انجام دهید زیرا لباسی که  طرح و نقش درشت و برجسته دارد می‌تواند سایز شما را بزرگتر از آنچه واقعا هستید نشان دهد.

  • گاهی لباس پر زرق و برق بپوشید.

بله، زرق و برق! حتما شما هم مثل همه‌ی خانم‌ها استفاده از جواهرات پر زرق و برق را دوست دارید. اما چرا گاهی اوقات به جای جواهرات از لباس پولک دار یا براق استفاده نمی‌کنید؟ این درخشش حتی می تواند از اکسسوری‌های شما باشد مثل کمربند.

شاید در ابتدا، امتحان این نوع لباس‌ها کمی عجیب باشد. اما برای کسانی که در طول زندگی خود فقط از لباس‌های ساده با رنگ‌های سرد استفاده کرده‌اند، پوشیدن این سبک می‌تواند تغییر بزرگی برایشان باشد.

اگر شما هم در این زمینه ایده‌ای دارید و یا به تازگی از این پیشنهادها استفاده کرده‌اید، نظراتتان را با ما به اشتراک بگذارید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>