چطور قد بلند دیده شویم ؟

قد بلند دیده شویم

چطور می‌توانیم با ترکیب لباس هایمان قد بلند دیده شویم ؟ آیا می‌دانستید که بیش از ۷۰ درصد از زنان در ایالات متحده، ریزاندام (۱۶۲سانتی متر قد، و یا مقداری کمتر از آن) در نظر گرفته می‌شوند؟ اگر شما هم یکی از این افراد هستید، می‌توانید با استفاده از ترفندهای هوشمندانه‌ای که در این مطلب به شما ارائه می‌شود، قد خود را بلندتر از چیزی که هست نشان دهید.

از تاپی با یقه V– شکل در پوشش خود استفاده کنید

این یقه‌ی باز (که به شکل مثلث وارونه است)، یک نقطه کانونی در بالاتنه شما (و به دور از ناحیه میانی بدنتان) ایجاد کرده، و توهم بالاتنه باریک و بلند را به وجود خواهد آورد. هر چقدر پوست بیشتری در ناحیه بین چانه و قفسه سینه (البته در حد معقول) نمایش داده شود، تناسب اندام شما از ظرافت بیشتری برخوردار خواهد بود.

از تاپی با یقه V– شکل در پوشش خود استفاده کنید

از یک پوشش مونوکروم یا تک رنگ بهره بگیرید

برخورداری از یک پوشش مونوکروم یا تک رنگ، یک راه هوشمندانه برای کشیده نشان دادن بدن شما (با ایجاد یک خط بصری عمودی) است. این کار، چشم‌ها را گمراه کرده، و اغلب ظاهر بلندتری را به اندام شما اعطا می‌کند.

از یک پوشش مونوکروم یا تک رنگ بهره بگیرید

از شلوارهای کوتاه و برمودا در پوشش خود استفاده نمایید

چشمان خود را به روی سحر و جادوی شلوار برمودا یا پاچه کوتاه باز کنید! نمایش اندکی از مچ پا، همیشه ظاهر خوبی به شما اعطا کرده، و افزودن یک یا دو اینچ اضافی، این فکر را به طور ناخودآگاه به ذهن متبادر می‌سازد که پاهای شما بلند بوده و با لباس‌های عادی تناسب ندارد.
نکته: مطمئن شوید که شلوار شما بیش از حد کوتاه نباشد.

از شلوارهای کوتاه و برمودا در پوشش خود استفاده نمایید

پاچه شلوار خود را بالا بزنید

شما می‌توانید با تا کردن و بالا زدن پاچه یک شلوار جین پسرانه و یا راسته، از این ترفند کلیدی برای بلند قد نشان دادن خود کمک بگیرید. نقطه‌ای که پاچه شلوار شما باید در آنجا قرار گیرد، در حدود نیم اینچ بالاتر از مفصل مچ پا (کوچکترین بخش از پای شما) است.

پاچه شلوار خود را بالا بزنید

از شلوار دم پا گشاد در پوشش خود استفاده نمایید

اشکال زنگی شکل، توهم پا‌های بلند و کشیده را (به ویژه هنگامی که لبه پاچه شلوار با بخش بالای کفش‌های شما تماس پیدا می‌کند) ایجاد خواهند کرد. البته در این حالت، بهتر است حتما کفش پاشنه بلند بپوشید. در اینجا، ترفند این است که تناسب و تنگی شلوار را از بالا با پاها حفظ کرده، و مطمئن شوید که دور کمر شلوار در نزدیکی ناف شما (و نه پایین‌تر) قرار خواهد گرفت. برای برخورداری از یک ارتفاع بهینه، لازم است تا شلوار دم پا گشاد خود را با یک تاپ دور کمر و یا بلوزی که بتوانید در داخل شلوار قرار دهید، ترکیب نمایید.

از شلوار دم پا گشاد در پوشش خود استفاده نمایید

از دامن کوتاه در پوشش ظاهری خود استفاده کنید

هنگامی که سخن از دامن و پیراهن به میان می‌آید، یک واقعیت موجود این است که شما باید از یک پوشش کاملا بلند و یا فوق العاده کوتاه استفاده کنید. این امر بدان معنا است که افراد کوتاه قد باید از استفاده از لباس‌های تا زانو اجتناب کنند. دامن‌های کوتاه، توهم برخورداری از پاهای بلند و کشیده‌تر را ایجاد می‌کنند.

از دامن کوتاه در پوشش ظاهری خود استفاده کنید

از کفش‌های پاشنه تخت نوک تیز در پوشش خود استفاده نمایید

از آنجا که نمی‌توان از هیچ کس انتظار داشت که هر روز کفش پاشنه بلند بپوشد، افراد کوتاه قد بهتر است از یک جفت کفش پاشنه تخت نوک تیز در پوشش خود استفاده کنند. دلیل این امر این است که کفش‌های نوک تیز، خط پای شما را کشیده‌تر نشان می‌دهند.

از کفش‌های پاشنه تخت نوک تیز در پوشش خود استفاده نمایید

کیف‌های دستی بزرگ و حجیم را از پوشش خود حذف کنید

استفاده از لوازم جانبی کوچک و متناسب با اندازه بدن شما، می‌تواند یک حرکت هوشمندانه به شمار رود. این کار را می-توانید با حذف کیف‌های دستی بزرگ و حجیم از پوشش خود شروع کنید. دلیل این امر این است که هر بار که شما باعث می‌شوید توجه چشم‌ها به عرض جلب شود، توجهات را از مقدار ارتفاع دریافتی کم می‌کنید. به عبارت ساده‌تر، کیف‌های یک طرفه کوچکتر، و کیف‌های کلاچ یا دستی (بدون دسته)، بهترین انتخاب‌های شما به شمار می‌روند.

کیف‌های دستی بزرگ و حجیم را از پوشش خود حذف کنید

شاید دوست داشته باشید

2 نظر

  1. 1

    سلام و وقت بخیر
    مطالبتون بسیار جذاب و آموزندس واقعا لذت میبرم نکته های کلیدی و ترفندهای عالی رو اموزش میدید.واقعا جا داره ک کمال تشکر و بکنم ازتون.

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>