ترفندهای ساده و موثر برای نوسازی کمد لباس (قسمت اول)

کمد لباس محل تولد پوشش و استایل شماست و بهتر است به آن خوب رسیدگی کنید. راه‌ها و نکات بسیاری برای انجام این کار وجود دارد که در این مطلب نکاتی را ارائه کرده‌ایم. 

یک پاکسازی و تمیزکاری اساسی انجام دهید.

اولین گام در پروژه تعمیرات اساسی کمد لباس، خارج نمودن تمام اقلام برای پاکسازی و مرتب سازی آن‌هاست. می­‌توانید در این روند، لباس­‌هایی را که دیگر به آن‌ها نیازی ندارید و در شرایط مناسب و معقولی قرار دارند به نیازمندان بخشیده، و دیگر اقلام کهنه و بلا­استفاده را دور بیاندازید. یک راه مناسب برای تصمیم­‌گیری در مورد انتخاب اقلام دورریختنی این است که آنچه که در مورد لباس موردنظر دوست ندارید را با خود مرور کنید. اگر این مشکل قابل تعویض یا تعمیر است، لباس مورد نظر را کنار گذاشته و آن را در لیست کارهای مربوط به کمد لباس خود قرار دهید.

تکمیل موجودی کمد لباس

روند تفکر خود را وقتی که صبح‌ها در حال پوشیدن لباس هستید، با خود مرور کنید. آیا همیشه دوست داشتید پیراهن دکمه‌­ای سفید خود را با یک شلوار سیاه مناسب به تن کنید؟ یا یک پیراهن کتان راه‌­راه یا شطرنجی؟ و یا یک جفت کفش پاشنه بلند؟ لیستی از کمبودهای کمد لباستان تهیه کرده و حدالامکان در خریدهای بعدی آن‌ها را در نظر داشته باشید. این کار به شما کمک می‌­کند تا خریدهای لحظه­‌ای خود را محدود کرده و اقلامی را که واقعا به آن‌ها نیاز دارید را تهیه نمایید.

%d8%aa%d9%85%db%8c%d8%b2-%da%a9%d8%b1%d8%af%d9%86-%da%a9%d9%85%d8%af-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3

ارتقا یک لباس با دکمه­‌های جدید

اکنون که شما تمام اقلام و لباس­‌های موردنیاز خود را در یک مکان گرد هم آورده­‌اید، می­‌توانید از راه­‌های خلاقانه و متفاوتی برای به روز رسانی آن‌ها استفاده کنید. اگر یک لباس خاص دارای دکمه­‌های متوسط (به عنوان مثال، دکمه‌­های پلاستیکی سبک وزن) است، سعی کنید آن‌ها را عوض کنید. شما می‌­توانید برای این کار، دکمه­‌های زیبا و مناسبی در فروشگاه‌­های لوازم خیاطی پیدا کنید (و یا حتی می‌­توانید از دکمه­‌های یک لباس کهنه برای این کار استفاده نمایید). این روش خلاقانه می‌­تواند ظاهر لباس‌تان را به میزان قابل توجهی تغییر داده و بهبود بخشد.

%d8%a7%d8%b1%d8%aa%d9%82%d8%a7-%da%a9%d9%85%d8%af-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d8%a8%d8%a7-%d8%af%da%a9%d9%85%d9%87%e2%80%8c%d9%87%d8%a7%db%8c-%d8%ac%d8%af%db%8c%d8%af

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>