ترکیب‌های رنگی برای مردان شیک‌پوش (قسمت اول)

ترکیب‌های رنگی برای مردان شیک پوش

مدهای مدرن امروزی معمولا انتخاب‌هایی فراتر از رنگ‌های خنثی در طراحی و تولید لباس برای علاقه‌مندان را فراهم می‌سازند. بنابراین، انتخاب رنگ‌های زیبا و متناسب، می‌تواند تاثیرات چشمگیری در پوشش تابستانه آقایان شیک‌پوش داشته باشد. ترکیبات رنگ‌های خنثی همچون سفید، سیاه و خاکستری جذابیت بالایی دارند، اما گاهی اوقات می‌توانند به شدت خسته کننده باشند. مشکل اصلی این است که بسیاری از آقایان با علمی که در زمینه سازماندهی رنگ‌ها وجود دارد آشنایی چندانی ندارند. برای این کار، تنها باید درک صحیح و جامعی از چرخه رنگ داشته باشیم. چرخه رنگ، ابزاری است که برای انتخاب رنگ‌های متناسب به کار می‌رود.

دایره رنگ

اگر به دایره رنگ نگاه کنید، می‌توانید گروه‌بندی‌های رنگی مختلفی در طیف‎هایی از رنگ‌های قرمز تا آبی را مشاهده کنید. ترکیبات رنگی مشابهی چون قرمز و نارنجی، روی چرخه در کنار یکدیگر قرار دارند؛ در حالی که رنگ‌های مکمل روی دایره، در مقابل همدیگر واقع شده‌اند. با استفاده از این اطلاعات می‌توان برخی از ترکیبات رنگی پایه را براساس قواعد فصلی و مد لباس تعیین کرد. برای مثال، بهتر است رنگ‌های روشن را با هم استفاده نکنید. در عوض، می‌توانید آن‌ها را با رنگ‌های تیره‌ای چون سیاه یا خاکستری زغالی ترکیب کنید.

دایره رنگها

پنج نکته برای تعیین ترکیب‌های رنگی مناسب با فصل تابستان

ترکیبات رنگی مناسب با فصل تابستان، تاثیر زیادی در خلق یک پوشش زیبا و متناسب دارد. آقایان اهل مد و نکته سنج می‌دانند که گروه بندی‌های خاصی برای رسیدن به نتیجه‌ای منطقی و موثر وجود دارد. در قسمت اول از این نوشته دو نکته و در قسمت بعدی ادامه نکات را به شما همراهان رومیس پلاس ارائه می‌کنیم.

1 رنگ‌های اصلی

رنگ‌های اصلی روشن، یکی از گزینه‌های مهم برای انتخاب رنگ لباس در فصل تابستان هستند. این دسته شامل رنگ‌های قرمز، زرد، آبی، و همچنین رنگ‌های ثانویه متشکل از ترکیب زرد و آبی برای ایجاد رنگ سبز هستند.

رنگ‌های-اصلی

2- رنگ‌های خنثی

استفاده از رنگ‌های خنثی می‌تواند یکی از گزینه‌های موثر در انتخاب پوشش تابستانه باشد. نکته مثبتی که در این ترکیبات وجود دارد، این است که آن‌ رنگ‌ها خنثی بوده و می‌توانند با هر رنگ دیگری تطبیق داده شوند. شما میتوانید برای ظاهری زیبا و جذاب، رنگی خنثی چون خاکی یا قهوه‌ای مایل به زرد را تقریبا با هر رنگ دیگری ترکیب کنید. رنگ خنثی، می‌تواند برای دستیابی به یک ظاهر رسمی و کاری نیز انتخاب مناسبی باشد. بهترین کار این است که شلوار قهوه‌ای خود را برای فصل زمستان نگه داشته و شلوار سیاه رنگتان را در شب‌های تابستانی استفاده کنید.

رنگهای خنثی

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>