تغییر دکوراسیون خانه با رنگ‌های تابستان

طراحی-دکوراسیون-داخلی

اگر قصد دارید دکور خانه خود را تغییر دهید تابستان وقت بسیار مناسبی است، در این فصل می‌توانید از رنگ‌های پر انرژی آن استفاده کنید. در ادامه به چهار ترکیب رنگی برای استفاده در تابستان معرفی می‌کنیم.

تابستان به معنای نور خورشید، میوه‌های تازه و رسیده، باغ‌های پر از گل‌های صورتی، آبی و تمام طیف‌های زرد است. از این ترکیب رنگ‌ها برای آوردن تابستان به خانه استفاده کنید.

الهام گرفتن از مرکبات

این ترکیب زیبا متشکل از نارنجی مات، زرد، آبی و صورتی است. از این ترکیب در تمام اتاق‌های خانه می‌توانید استفاده کنید چون بسیار هماهنگ و شاد است.

طراحی-داخلی-با-رنگ-تابستانی

به رنگ باغ

رنگ‌های خاکی، صورتی، خاکستری و قرمز صورتی ترکیبی بسیار مدرن را آفریده‌اند. در تصویر زیر ترکیب این رنگ‌ها در فرش و پرده دیده می‌شوند.

طراحی-داخلی-با-رنگ-های-خنثی-تابستانی

میوه شاه‌توت

ترکیب بنفش کم رنگ، سبز، آبی نفتی و بنفش براق در تصویر بالا به خوبی نشان داده شده است. می‌توانید این ترکیب رنگ را در همه جای خانه به کار ببرید.

طراحی-داخلی-با-رنگ-های-تابستانی

خانه دریای

ترکیب بسیار زیبا از رنگ‌های خاکستری روشن، قرمز، آبی آسمانی و آبی دریایی. طیف‌های مختلف آبی در کنار قرمز و سفید باعث می‌شود همه‌ی اجزاء دکوراسیون برجسته بنظر برسند، رنگ خاکستری روشن بسیار خاص است و می‌تواند در بیشتر ترکیب رنگ‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

طراحی-داخلی-با-رنگ-آبی

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>