جواهرات جدیدی که می‌توانید در فصل بهار از آنها استفاده کنید

جواهرات

استفاده از جواهرات تاثیر بسیار زیادی در زیبایی پوشش بانوان دارد، بنابراین استفاده هر چه بهتر و متناسب‌تر جواهرات بصورت اصولی در پوشش افراد این تاثیر را دوچندان می‌کند. در ادامه نمونه‌ی جواهرتی را که بهتر است در پوشش بهاره‌تان استفاده کنید خواهید دید.

گوشواره‌های مهره‌ای سایز بزرگ

کنتراست یا تضاد بین مهره‌های کوچک در خوشه بسیار بزرگی از مهره‌ها می‌تواند ظاهر بسیار جذابی را به گوشواره‌های شما اعطا نماید.

گوشواره‌های مهره‌ای سایز بزرگدست‌بندهای نگین‌دار

مد لوازم جانبی بسیار کوچک، تنها در مورد کیف‌ها نیست. برای برخورداری از این ظاهر می‌توانید از حلقه‌های باریک و نگین‌دار استفاده نمایید.

دست‌بندهای نگین‌دارگوشواره‌های نامتقارن

ما در این مورد توافق داریم که کفش‌های ما قطعا باید هماهنگ باشند. اما شما می‌توانید در سبک پوشش خود، از گوشواره‌های نامتقارن و جذاب کمک بگیرید. برای این کار، می‌توانید یک گوشواره میخی ظریف را به سادگی با یک گوشواره آویز چشمگیر ترکیب نمایید.

گوشواره‌های نامتقارنگردنبند طوقه

این گردنبند‌های طوقه فلزی، ظاهر خاص‌تر و متفاوت‌تری نسبت به گردنبند طوقه مخملی دوران دبیرستانتان دارند. این گردنبندها، توجهات را به استخوان ترقوه جلب کرده و ظاهر جذابی به شما اعطا می‌کند.

گردنبند طوقهگوشواره‌های میله‌ای

افرادی که علاقه‌ای به داشتن سوراخ دوم گوش ندارند، می‌توانند یک گوشواره میله‌ای طلایی یا نقره‌ای نازک را برای دستیابی به یک اثر مشابه (بدون نیاز به سوراخ کردن گوش) مورد استفاده قرار دهند.

گوشواره‌های میله‌ایانگشترهای بزرگ

یک روند متفاوت با تمام لوازم جانبی نازک و مینیمالیستی، می‌تواند استفاده از انگشترهای سایز بزرگ و مردانه باشد. برای انتخاب انگشتر خود می‌توانید از طرح‌ها و نقوش حیوانات، سمبل گروه‌های هوی متال، و ترکیبات دیگر استفاده کنید.

انگشترهای سایز بزرگزنجیرهای الهام گرفته از سال‌های دهه ۸۰

همان طور که قبلا نیز به شما گفته شد، این بهار باید به جای مینیمالیسم، تنها به ماکسیمالیسم یا حداکثرگرایی بپردازید. بنابراین، خودتان را برای کنار گذاشتن گردنبند طلای ظریف و نازکتان آماده کرده و در عوض، از زنجیرهای الهام گرفته از دهه ۸۰ استفاده نمایید.

زنجیرهای الهام گرفته از سال‌های دهه 80جواهرات خاص

استفاده از تزئینات حاشیه‌ای بر روی کیف‌ها، کفش‌ها، لباس‌ها و جواهرات، یک مد ظاهری جدید به شمار می‌رود. شما می‌توانید از این سبک‌های رنگی و سایز بزرگ برای برخورداری از یک ظاهر جذاب و البته به روز بهره ببرید.

جواهرات خاصطرح‌های گل

بدون استفاده از شکوفه‌ها در پوشش‌های مختلف خود (از شلوار جین گلدوزی شده، تا گوشواره‌های آویز بهاری)، نمی‌توانید به خوبی از بهار لذت ببرید. امسال، این مد پوششی بیشتر از هر زمانی مرسوم و مد روز می‌باشد.

طرح‌های گل

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>