کمد لباس مینیمال دوران بارداری

کمد لباس مینیمال دوران بارداری

دوران بارداری اهمیت بسیار زیادی برای خانم ها دارد. این دوران از نظر تغییرات جسمی و روحی فروانی که برای آن‌ها ایجاد می‌کند از حساسیت بالایی برخوردار است. یکی ازین تغییرات که بسیاری از اوقات باعث سردرگمی خانم‌ها می‌شود تغییرات جسمی و در نتیجه تهیه لباس مناسب است.

تنها آنچه را که واقعا نیاز دارید خریداری نمایید

زمانی که در انتظار به دنیا آمدن کودک خود هستید، خرید بیش از حد لباس، به خصوص لباس­‌های دوران بارداری و زایمان بی معنا است. باید به یاد داشته باشید که شما در طی چند ماه زایمان نموده، و پس از آن، با انبوهی از لباس­‌هایی مواجه خواهید شد که به احتمال زیاد (اگر دیگر تصمیم به بارداری و زایمان نداشته باشید) دیگر هیچ کاربردی برایتان نخواهند داشت. یکی از مزایا و جذابیت‌­های  مهم تشکیل یک کمد لباس مینیمال این است که شما قادر خواهید بود تا حد زیادی در هزینه‌­ها صرفه جویی کنید. و این مساله زمانی که قرار است یک فرزند جدید به خانواده شما اضافه شود، اهمیت بسیار بالایی خواهد داشت.

فقط بعد از تمیز کردن کمد لباس خود به خرید بروید

در حالی که ایده تشکیل یک کمد لباس مینیمالیستی شیک و زیبا بسیار هیجان­‌انگیز است، اما اولین کاری که شما باید انجام دهید این است که کارهای لازم را انجام دهید. این امر بدان معنا است که شما باید ابتدا کمد خود را به خوبی تمیز و مرتب نمایید. چند ساعت یا نهایتا یک روز را به این کار اختصاص داده و تمام محتویات بزرگ و کوچک کمدتان را وارسی کنید. به یاد داشته باشید که باید برای صادق بودن با خودتان آماده باشید. آیا شما این لباس را پس از به دنیا آوردن کودکتان خواهید پوشید؟ اگر جوابتان خیر است، پس همین حالا لباس مورد نظر را دور انداخته و یا به موسسات خیریه اهدا نمایید.

فقط بعد از تمیز کردن کمد لباس خود به خرید بروید

با یک فهرست آماده به فروشگاه بروید

هنگامی که کمد شما کاملا تمیز و مرتب شد، وقت آن است که لیستی از آنچه که در این فصل به آ‌‌ن‌ها نیاز داشته و در کمدتان لباستان وجود ندارد، گردآوری نمایید. برای این کار، به لباس‌­های پایه‌­ای فکر کنید که می‌توانید آن‌ها را به روش­‌های متعدد بپوشید. اکنون، زمان مناسبی برای امتحان آیتم­‌های جدید نیست. یک کمد لباس مینیمالیستی تنها حاوی قطعات پوششی اصلی و ملزومات موردنیاز شما می‌­باشد. بهتر است لیست خرید شما نهایتا حاوی حدودا ۱۰ قطعه پوششی باشد، مگر اینکه پس از مرتب کردن کمدتان، چیزی در آن باقی نمانده باشد. در نهایت، کمد لباس جدید شما باید حداکثر شامل ۳۰ قطعه باشد. شما می­‌توانید این قطعات را به شکل‌­های گوناگون با هم ترکیب کرده و با هم مطابقت دهید.

براساس نیازهای فصلی که در آن قرار دارید خرید کنید

به یاد داشته باشید که برای انتخاب قطعات پوششی مختلف برای کمد لباس مینیمال خود، براساس نیازهای فصلی که در آن قرار دارید خرید کنید. این امر، از هدر دادن هزینه‌­های خرید لباس‌­های شما جلوگیری می‌کند.

لباس بارداری

اگر آیتم­‌های خریداری شده در پیش چشم‌تان قرار داشته باشند، در هنگام انتخاب لباس در ذهنتان هم حضور خواهند داشت

هنگامی که شما اقلام مورد نظر خود را خریداری کردید، آن‌ها را در کنار اقلام مشابه خود در کمد لباستان قرار دهید. زمانی که شما از یک کمد لباس مینیمالیستی برخوردار هستید، حتی کوچک‌ترین آیتم هم می‌­تواند کمک زیادی به تکمیل سبک ظاهری شما نماید. همچنین، وقتی که شما بتوانید آیتم­‌های خود را (به جای پنهان کردن آن‌ها در یک کشو) درست در معرض دیدتان داشته باشید، به احتمال بیشتری از قطعه مورد نظر در پوشش خود استفاده خواهید کرد.

آیتم­‌های خریداری شده‌­ای که خارج از دید شما باشند، به تدریج از ذهن‌تان نیز خارج خواهند شد

همه ما معمولا وابستگی و تعلق خاطر بالایی به لباس­‌ها و قطعات پوششی خود داریم. به عنوان مثال، شما هم حتما می توانید قطعات پوششی خاصی را در کمد لباستان پیدا کنید که مدت­‌ها قبل به قیمت مناسب در یکی از حراج­‌های فصلی خریداری نموده‌­اید، اما از آن زمان تاکنون به هیچ عنوان لباس مورد نظر را در پوششتان به کار نبرده‌­اید. اگر شما تا به حال از این لباس استفاده نکرده­‌اید، قطعا در دوران بارداری و حتی پس از آن نیز از آن استفاده نخواهید کرد. پس بهتر است وابستگی بی دلیل خود را به لباس مورد نظر از بین برده و فکری برای خلاص شدن از آن نمایید. به عنوان مثال، می­‌توانید آن را در یک فروشگاه دست دوم به فروش رسانده و یا به یک موسسه خیریه اهدا نمایید. به هر صورت، سعی کنید در زودترین زمان ممکن، قطعه پوششی مورد نظر را از کمد لباس خود خارج کرده و خیال خود را برای همیشه راحت کنید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>