دنیای پررمزوراز خاکستری

دنیای-پررمزوراز-خاکستری

نه سیاه، نه سفید؛ خاکستری رنگی پررمزوراز است. این رنگ از ترکیب رنگ‌های سیاه و سفید به وجود می‌آید. خاکستری کاملاً خنثی است و فاقد هر گونه گرمی و سردی است. هزاران طیف از این رنگ وجود دارد که از ترکیب مقدارهای متفاوتی از رنگ‌های سیاه و سفید به وجود می‌آیند. به طور مثال در ساخت رنگ خاکستری تیره از مقدار بیشتری رنگ سیاه نسبت به سفید استفاده می‌شود.

سایه-های-رنگ-خاکستری

ویژگی‌های رنگ خاکستری

رنگ خاکستری از افکار جدید استقبال می‌کند و بین ضمیر خود آگاه و ناخودآگاه ارتباط برقرار می‌کند. افرادی که خاکستری را برای پوشش خود انتخاب می‌کنند فریبنده می‌شوند تحت تأثیر این رنگ شخصیت آن‌ها محترم، آرام، مسلط به خود، اهل عمل، جذاب و زیرک به نظر می‌رسد. از این رنگ برای پوشش‌های رسمی زیاد استفاده می‌شود. اگر در طولانی مدت از رنگ خاکستری استفاده کنیم ممکن است باعث افسردگی و ناامیدی شود.

استفاده از خاکستری در سِت لباس

بسیاری از افراد که به ظاهر خود اهمیت می‌دهند، داشتن لباسی با رنگ خاکستری را ضروری می‌دانند. این رنگ به راحتی با رنگ‌های دیگر ست می‌شود و جلوه زیبایی به ظاهر شما می‌دهد. انتخاب سایه‌های مختلف این رنگ و ترکیب آن با سایر رنگ‌های خنثی که از ترکیب خاکستری با رنگ‌هایی مثل آبی به‌دست می‌آیند بسیار چشم نواز خواهد شد. بهتر است در بهار از رنگ‌های خنثی استفاده کنید و خاکستری یکی از این رنگ‌های خنثی است.

در ادامه تعدادی از ست‌های کت و شلوار خاکستری را برای موقعیت‌های رسمی ارائه خواهیم کرد.

لباس-رسمی-مردانه لباس-خاکستری-اسپرت لباس-خاکستری کت-و-شلوار-خاکستری کت-و-شلوار ست-کت-و-شلوار-خاکستری

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>