راهنمایی انتخاب پلیور پاییزی شیک و زیبا

انتخاب پلیور پاییزی

پاییز را می‌­توان در مفاهیمی چون هوای سرد، ادویه­‌های تند و گرم، پلیورها و ژاکت‌­های بافتنی طرح‌دار و رنگارنگ، لباس­‌های چندلایه گرم و نرم، و رنگ­‌های گرمابخش خلاصه نمود. اگر برای انتخاب پلیور پاییزه و زمستانه و ترکیب آن با  دیگر اجزاء پوشش خود به کمک نیاز دارید، در این مطلب می­‌توانید با سبک‌­های مختلف ژاکت­‌ها و پلیورهای شیک، زیبا، و متفاوت آشنا شده و همچنین، شیوه صحیح استفاده و ترکیب آن‌ها را با لباس­‌های دیگر در تمام فصول سال بیاموزید.

پلیورهای کلاسیک

یک پلیور کلاسیک با بافت ساده و در عین حال زیبا (درست مانند شلوار جین ساده و مورد علاقه شما)، یکی از اعضا بنیادین و موردنیاز کمد لباس شما می‌­باشد. بهتر است سعی کنید کمد لباس خود را با سبک­‌های کلاسیک، ساده، و شیکی پر کنید که با گذشت زمان و تغییر مد باز هم قابل استفاده باشند. پلیورهایی با یقه پرسنلی یا یقه اسکی در رنگ­‌هایی چون سیاه، قرمز، و یا سرمه‌­ای می‌­توانند انتخاب­‌های مناسبی برای شما باشند.

پلیورهای کلاسیک پاییزی

پلیورهای جدید، شیک و زیبا

پلیورهای کهنه و بدشکل خود را دور انداخته و کمد لباستان را با جایگزین‌­های زیبا و خلاقانه­‌ای (به عنوان مثال، پلیورهایی با سرآرنج­‌های وصله‌­دار یا مدل چهارخانه و شطرنجی) پر کنید! این سبک­‌های جذاب و متفاوت می­‌توانند با لباس­‌ها و پوشش­‌های پاییزه و زمستانه به خوبی ترکیب شوند. آن‌ها همچنین قادرند شما را در هوای سرد این فصول، گرم نگاه دارند.

نکته: با پوشیدن یک لباس طرح‌دار در لایه زیرین پلیور زمستانی خود (مانند یک لباس راه راه و یا شطرنجی)، می­‌توانید ظاهر بهتر و متفاوت‌­تری به پوشش خود بدهید.

پلیورهای جدید، شیک و زیبا پاییزی

پلیورهای مدرن

با استفاده از طرح‌های جدید و بافت‌­های زیبا و گرم و نرم، شلوار جین و پلیور پایه شما دیگر تکراری و خسته­‌کننده به نظر نمی‌­رسند. برای دستیابی به یک ترکیب کلی مناسب و راحت­‌تر، از شلوارهای استرچ چسبان بهره بگیرید. این پوشش، ظاهر شیک و راحتی به شما داده و در عین حال، شما را گرم می‌­کند.

پلیورهای مدرن پاییزی

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>