رنگ‌هایی که می‌توانید در بهار ۱۳۹۶ بپوشید

رنگ های ست لباس بهار 96

سال نو کم کم از راه می‌رسد و رسم زیبای پوشیدن لباس‌های نو و تمیز دوباره تکرار می‌شود. در این میان ست کردن لباس برای همه کار راحتی نیست، با این وجود رومیس پلاس همیشه در این مواقع کنار شماست و با استفاده از مطالعات علمی و شناخت رنگ‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا لباس‌های خود را به راحتی ست کنید و در میهمانی‌ها متمایز باشید. در ادامه با نکاتی برای ست کردن رنگ در بهار ۱۳۹۶ همراه ما باشید.

ست کردن لباس بهاری

مخلوطی از سرزندگی، آرامش و فضای طبیعی خارج از منزل

رنگ‌های بهار سال ۱۳۹۶ (از رنگ‌های روشن و زنده، تا رنگ‌هایی که یک حس طبیعی را به شما انتقال می‌دهند)، یادآور رنگ‌هایی هستند که طبیعت اطراف ما را احاطه کرده‌اند. موسسه رنگ پنتون، با همکاری هفته مد نیویورک، مرور جامعی بر استفاده طراحان مد از رنگ‌های مختلف در مجموعه‌های بهار ۱۳۹۶ فراهم کرده است. شما می‌توانید از این گزارش جامع و ضروری، در انتخاب رنگ پوشش‌های بهاره خود استفاده نمایید.
لیاتریس آیزمن (Leatrice Eiseman)، مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون می‌گوید: “یکی از موضوعاتی که ما در سال جدید مشاهده نمودیم، ظهور احساس تازه‌ای از تخیل بود که در آن، رنگ در مفهومی متفاوت با مفهوم سنتی خود ظاهر شد. رنگ‌های بهار امسال، به عنوان یادآور رنگ‌هایی که طبیعت اطراف ما را احاطه کرده اند، طیف وسیعی از هیجان و احساس را در ذهن ما تداعی می‌کنند. طراحان، از رنگ‌ها (از گرمای روزهای آفتابی با پنتون ۰۷۵۵-۱۳ (رنگ زرد پامچال)، تا احساس نیروبخش تنفس هوای تازه کوهستان با پنتون ۰۱۰۷-۱۸ (رنگ سبز کیل یا کلمی)، و یا میل گریز و رهایی در آب‌های بکر با پنتون ۴۶۲۰-۱۴ (رنگ آبی آیلند پارادایس یا جزیره بهشت)) در ترکیب‌های سرزنده و در عین حال، متفکرانه و دقیقی برای عمل نمودن به عهد و پیمان، امید، و تحولی که ما در هر بهار برای زندگی آینده خود آرزو می‌کنیم، استفاده نموده‌اند.

در ادامه، رنگ‌های برگزیده برای پوشش‌های بهاره  به شما ارائه خواهند شد:

رنگ های موسسه پنتون برای بهار 96 ست کردن لباس

پنتون ۴۱۲۳-۱۷ نیاگارا

نیاگارا (راحت و قابل اعتماد)، در گزارش رنگ مد پنتون به عنوان رنگ غالب برای بهار ۱۳۹۶ معرفی شده است. نیاگارا، یک رنگ آبی جین مانند کلاسیک است که با سهولت و آرامش با ما سخن می‌گوید.

پنتون ۰۷۵۵-۱۳ زرد پامچال

در مقابل، رنگ زرد پامچال با رگه‌هایی از حرارت و نشاط همراه است. این رنگ زرد شاد، با دعوت ما به گرمای آنی خود، ما را به مقصدی سرشار از شور و شوق، دلخوشی، و روزهای آفتابی رهنمون می‌سازد.

پنتون ۴۰۴۵-۱۹ آبی لاجوردی

آبی لاجوردی، انرژی بسیار بیشتری را انتقال می‌دهد. این سایه آبی قوی و بی پروا، به یک درخشندگی درونی شدید آغشته است.

پنتون ۱۴۶۲-۱۷ شعله

شعله، به عنوان یک رنگ پرتقالی با تن رنگی پایه‌ی قرمز، علاقه به جمع و لذت دوست داشتن را به شما انتقال می‌دهد. این سایه‌ی رنگی زیبا و در خور تماشا، حرارت آتشینی را به پالت رنگی بهار امسال افزوده است.

پنتون ۴۶۲۰-۱۴ جزیره بهشت

جزیره بهشت، رنگ آبی با طراوتی است که یک تغییر منظر را به ذهن متبادر می‌سازد. این رنگ خاص که یک سایه‌ی سبز آبی جذاب است، به عنوان سمبل طبیعت گرمسیری، و رویا و تمایل ما برای رهایی به شمار می‌رود.

پنتون ۱۴۰۴-۱۳ داگ وود یا درخت سرخک کمرنگ

درخت سرخک کمرنگ، با حال و هوای آسوده خود، یک سایه رنگی آرام و امن صورتی مانند است که هاله‌ای از پاکی و خلوص را به وجود می‌آورد.

پنتون ۰۳۴۳-۱۵ گرینری یا سبزی

گرینری (باطراوت و سرزنده)، یک رنگ سبز – زرد است که به نیاز ما به کاوش، تجربه، و ابداع مجدد پاسخ می‌گوید. این رنگ به عنوان نمادی از شکوفایی و آبادانی، این احساس را به شما القا می‌کند که با خیال راحت یک نفس عمیق کشیده، با اکسیژن موجود در هوا درآمیخته، و نیروی تازه‌ای به روح خود بدمید.

پنتون ۲۰۳۴-۱۷ صورتی بومادران

صورتی بومادران (با رگه‌های گرمسیری و شاد)، رنگ غریب و متفاوتی است که شما را وسوسه کرده و امیدوار می‌سازد. این رنگ فریبنده و تحریک کننده، روح شما را جلا داده و آدرنالین بدنتان را افزایش خواهد داد.

پنتون ۰۱۰۷-۱۸ کیل یا کلم پیچ

این رنگ خاطره انگیز، که شما را به یاد فضای طبیعی خارج از منزل و یک شیوه زندگی سالم می‌اندازد، رنگ سبز دیگری است که تمایل ما برای پیوند با طبیعت را برآورده می‌سازد.

پنتون ۱۳۱۵-۱۴ فندق

آخرین رنگ بهار سال خروس، یک رنگ کلیدی خنثی با نام رنگ فندقی است. این سایه رنگی، حسی از طبیعت خاکی را به ذهن متبادر می‌سازد. رنگ فندقی، با بی تکلفی و گرمای ذاتی خود، یک رنگ انتقالی است که فصول را به راحتی به هم پیوند می‌دهد.

ست لباس بهاری

شاید دوست داشته باشید

1 نظر

  1. 1

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>