چگونه زندگی خود را فنگ‌­شویی کنید؟ (قسمت دوم)

آیا می­‌دانستید که در حصار منازل، ادارات، و فضاهای عمومی، زبانی وجود دارد که در سطوح مختلف با ما صحبت می­کند؟ این زبان، با نام فنگ­‌شویی شناخته شده، از یک سیستم باستانی اعتقادی از کشور چین در 6000 سال قبل از میلاد مسیح نشات گرفته، و در روانشناسی زیست محیطی، روابط بین محیط و رفتار انسان ریشه دارد. کارشناسان این فلسفه، هنر، و حتی علم، درک بالایی از چگونگی بکارگیری این زبان، انرژی چی (Qi)، و یا نیروی زندگی داشته و از آن در جهت دستیابی انسان­‌ها به آرامش و موفقیت استفاده می‌­کنند. در این مطلب، نکات مهم و موثری از این فلسفه شناخته شده با هدف افزایش رفاه و آرامش در فضای زندگی‌تان، به شما ارائه خواهد شد.

یک راهنمای سریع برای پیدا کردن جریان چی مثبت

%d9%81%d9%86%da%af-%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c

عدم قطعیت / قطعیت

معمولا در زمان­‌هایی که احساس می­‌کنیم تغییرات ناخواسته و غیر­منتظره­‌ای در زندگی ما رخ داده‌­اند، سعی می‌­کنیم آرامش خود را در آنچه که آشنا به نظر می‌­رسد، بازیابی کنیم. برای برخی از افراد، این امر می­‌تواند منجر به انباشت و احتکار اشیائی شود که در ناخودآگاه خود به آن‌ها نیاز دارند.

در نقطه مقابل نوسان این آونگ، یک خانه به شدت مرتب و منظم وجود دارد. این حالت به این معنا است که اضطراب شما می­‌تواند با کوچکترین هرج و مرج، بی نظمی، و تخطی از قوانین خانه آشکار شود. اگر زندگی و رفتار شما هم به این سناریو شباهت دارد، بهتر است زمانی که با یک بی‌­نظمی کوچک مواجه شدید، یک نفس عمیق کشیده و با جریان همراه شوید. شما هم در نهایت می‌­توانید در خانه خودتان به آرامش بیشتری دست یافته و این حس را به اطرافیان‌تان نیز منتقل کنید.

همچنین، نوسازی و اعطای یک نظم جدید به محیط زندگی می­‌تواند منجر به حس آغازی نو و تازه شده، و پذیرش بیشتری را نسبت به تغییرات در شما به وجود آورد. این کار را با تغییر مکان تخت یا میز کار خود شروع کنید. یک چشم­‌انداز جدید می‌­تواند به شما کمک کند تا همه چیز را (به معنای واقعی کلمه و همچنین به طور مجازی!) متفاوت ببینید.

%d9%81%d9%86%da%af-%d8%b4%d9%88%db%8c%db%8c-2

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>