ساسپندر به عنوان اکسسوری آقایان شیک‌پوش

ساسپندر

شروع استفاده از اولین ساسپندر ها به 300 سال پیش باز می‌گردد. در آن زمان، استفاده از این بندهای پارچه‌ای تنها برای بالا نگاه داشتن شلوار بود. با گذشت زمان و تغییر استایل افراد، این اکسسوری خاص در حاشیه قرار گرفت؛ به طوری که امروزه استفاده از آن‌ها تنها برای آقایان شیک پوش و در عین حال، طرفداران تیپ‌های خاص است.

ساسپندر 2

“ساسپندر” در واقع بندهایی هستند که با گیره به شلوار وصل شده و به شکل X  یا Y بسته می‌شوند. نمونه‌های متفاوتی از این اکسسوری وجود دارد که بسته به موقعیت‌های مختلف (رسمی/کژوال) مورد استفاده‌ قرار می‌گیرند. گرچه استفاده از ساسپندرها شاید کمی غیر رسمی به نظر برسد اما مطمئن باشید پوشیدن نمونه‌هایی که از چرم مرغوب و ابریشم تولید شده‌ با یک پیراهن سفید رسمی، می‌تواند به زیبایی شما را از سایرین متمایز کند.

جالب است بدانید با وجود این که کاربرد کمربندها و ساسپندرها کاملا یکی است اما بسیاری از آقایان تمایل بیشتری به استفاده از کمربند دارند؛ شاید به این دلیل که کمربندها در کوچک نشان دادن کمر هم موثر هستند!

ساسپندر 3

نهایتا اگر زمانی تصمیم گرفتید از ساسپندر استفاده کنید، بهتر است این دو مورد را به خاطر داشته باشید :

1-از ست کردن رنگ ساسپندر با کفش‌ غافل نشوید؛ زیرا این اصل به ظاهر کوچک برای ایجاد تحولی بزرگ، ضروری است.

ساسپندر 42-همواره به یاد داشته باشید استفاده‌ی همزمان از ساسپندر و کمربند همانند این است که در روز آفتابی، چتر با خود ببرید؛ پس بهتر است یکی از این دو مورد را انتخاب کنید.

ساسپندر 5

اگر شما هم در این زمینه پیشنهادی دارید و یا مطلبی در رابطه با ساسپندر از دید شما ناگفته مانده، رومیس پلاس بی‌صبرانه منتظر شنیدن آن‌ها است.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>