ساعت میلیون دلاری اصغر فرهادی در اختتامیه جشنواره کن

اصغر-فرهادی

اختتامیه مراسم کن ۲۰۱۶ چند شب پیش به پایان رسید و افتخاری دیگر برای جامعه هنر ایران زمین بدست آمد ، در پی استقبال چشمگیر از “فروشنده” فرهادی در شب اختتامیه جشنواره کنِ امسال دو جایزه از هفت جایزه ممکن به هنرمندان ایرانی رسید، شهاب حسینی بازیگر فیلم فروشنده نخل طلای بهترین بازیگری مرد جشنواره کن را بدست آورد و اصغر فرهادی به عنوان بهترین فیلمنامه (نویسنده) برگزیده شد.
اما از حواشی های گوناگون این اتفاق بزرگ که عبور کنیم در ساعاتی پس از اختتامیه، برند فوق لاکچری مون بلان ( Mont Blanc ) در صفحه ی اینستاگرام خود کسب جایزه بهترین فیلمنامه ی کن را به اصغر فرهادی تبریک گفت. صفحه ی رسمی اینستاگرام مون بلان در این روز ها از جشنواره ی کن برای خود اعتبار بسیاری کسب کرده است؛ تعدادی از افراد مشهور و برگزیده در مراسم کن از محصولات این برند فوق لاکچری استفاده کرده اند که از طرف پیج اینستاگرام مون بلان به شکلی منظم بارتاب داده شد، یکی از این افراد مشهور اصغرفرهادی است که گویا در مراسم اختتامیه از دکمه سر دست های مون بلان و ساعت heritage chronométrie automatic میلیون دلاری این برند استفاده کرده است.
اصغر-فرهادی5
اصغر-فرهادی4
از دیگر افراد مشهوری که با محصولات مون بلان بر روی فرش قرمز کن حاضر شدند می توان به Jean-Pierre Léaud بازیگر فیلم “چهارصد ضربه” که از او در مراسم تقدیر شد و Paul Verhoeven کارگردان بزرگ آلمانی اشاره کرد که به ترتیب ساعت های Heritage Chronométrie Automatic و Montblanc Star Classique Automatic از این برند را بر دست داشتند.

اصغر-فرهادی

از دیگر افراد مشهور که ساعت Heritage Chronométrie Automatic را بر دست داشته Vincent Cassel بازیگر مشهور فرانسوی ، همسر مونیکا بلوچی است، این مدل ساعت لوکس که هم بر دستان وینسن هم اصغر فرهادی بوده است جزو محبوب ترین ساعت های سال قرار گرفته است.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>