سبک‌های ظاهری مختلفی که در سال ۲۰۱۷ مشاهده خواهید کرد

سبک‌های ظاهری

سبک‌های دنیای مد هرساله با توجه به تغییرات و پیشرفت‌های این حوزه تغییر می‌کنند و انتظار می‌رود با توجه به این روند سبک‌های پوششی زیر بیشتر از قبل در سال ۲۰۱۷ دیده شوند.

لباس‌های قلابدوزی طرح گل

این قطعات پوششی، از دوخت سنتی و در عین حال مدرنی برخوردار بوده و بر روی انواع مختلفی از پوشش‌ها از جمله شلوار جین یا ژاکت و بلوز دیده خواهند شد.

لباس‌های قلابدوزی طرح گل

کفش‌های کتانی یا ورزشی با طرح‌های تفننی

این کفش‌ها، از لحاظ رنگ‌های به کار رفته و تزئینات چشم نواز خود، شباهتی به کفش‌های معمولی شما ندارند. این کفش‌های جدید و مد روز، در واقع می‌توانند مدل ارتقا یافته‌ی کتانی‌های سفید شما باشند. و نگران نباشید. شما هنوز هم می‌توانید آنها را با تقریبا هر پوشش ظاهری ترکیب نمایید.

کفش‌های کتانی یا ورزشی با طرح‌های تفننی

شلوار جین با حاشیه‌ی مدل پاره

شلوارهای جین با حاشیه‌ی نامتقارن و لبه‌های پاره و ساییده شده، در سال‌های گذشته نیز از محبوبیت بالایی برخوردار بودند. آنها امسال هم تا حد زیادی در طرح‌های طراحان برجسته مورد استفاده قرار گرفته‌اند. دفعه‌ی بعدی که به خرید رفتید، سعی کنید به جای خرید یک شلوار جین کشی تنگ و چسبان پلی استر، یک شلوار جین از جنس کلاسیک و مدل پاره را برای خود انتخاب نمایید.

شلوار جین با حاشیه‌ی مدل پاره

کفش‌های پاشنه پهن

این کفش‌ها با پاشنه‌های پهن و متفاوت خود، یکی از قطعات پوششی ثابت در طرح‌های پوششی فصل بهار و همچنین زمستان به شمار می‌روند. مزیت این کفش‌ها این است که راه رفتن با آنها بسیار راحت‌تر از راه رفتن با کفش‌هایی با پاشنه بلند باریک خواهد بود.

کفش‌های پاشنه پهن

کیف‌های مدل گرد و دایره‌ای

کیف‌های دستی، همیشه جزئی از پوشش ظاهری زنان جذاب و شیک پوش به شمار می‌روند؛ اما هر ساله اشکال و الگوهای جدیدی به مدل‌های پیشین اضافه می‌گردد. در همین راستا، کیف‌های دستی مدل گرد و دایره‌ای به عنوان یک مدل جدید در سال ۲۰۱۷ به بازار مد وارد شده‌اند.

کیف‌های مدل گرد و دایره‌ای

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>