سبک های زیبا و شیک برای پوشیدن شلوار جین خاکستری (قسمت دوم)

شلوار جین خاکستری

شلوار­های جین خاکستری شیک، یکی از اجزای همیشگی و دائمی دنیای استایل و مد بوده و در تمام فصول سال قابل پوشیدن هستند. چیزی در مورد شلوار جین خاکستری وجود دارد که آن را به راحتی به یک قطعه پوششی شیک و خاص تبدیل می‌­کند. هنگامی که شما یاد بگیرید که چگونه شلوار جین خاکستری خود را با محتویات کمد لباستان ترکیب نمایید، می‌­توانید سبک‌­های پوششی شیک و متنوعی را برای ظاهر کاری و تفریحی خود ایجاد کنید.

سبک شماره ۶ – شلوار جین خاکستری و یک شال گردن یا روسری

از نظر ما، روسری­‌ها و شال گردن­‌هایی با چهارخانه ریز، تناسب بسیار بالایی با شلوار جین خاکستری دارند. هنگامی که شما برای بیرون رفتن از منزل عجله داشته و در عین حال، می­‌خواهید تا حد امکان از ظاهر شیک و جذابی نیز برخوردار باشید، می­‌توانید از یک شلوار جین خاکستری تنگ و چسبان، یک ژاکت سیاه باز و گشاد، و البته یک روسری یا شال گردن سیاه و سفید استفاده نمایید. این پوشش ساده و در عین حال شیک می­‌تواند پوشش بسیار مناسبی برای یک روز عادی و کمی سرد باشد.

سبک شماره 6 - شلوار جین خاکستری و یک شال گردن یا روسری

سبک شماره ۶ – شلوار جین خاکستری و یک شال گردن یا روسری

نکته: اگر می‌­خواهید پوشش شما از راحتی بیشتری برخوردار باشد، از کفش­‌های راحتی یا کفش­‌های مدل باله به رنگ سیاه استفاده کرده و یا، این پوشش را با بوت‌­های چرم سیاه و سفید ترکیب نموده و برازندگی بیشتری به سبک ظاهر خود اعطا نمایید.

سبک شماره ۷ – شلوار جین خاکستری و چکمه‌­های بالای زانو

چکمه­‌های بالای زانو، یک آیتم پوششی مرسوم و مد روز برای فصول پاییز و زمستان به شمار می‌­روند. شما می­‌توانید با پوشیدن یک جفت چکمه­‌ی بالای زانو به همراه یک ژاکت هم­رنگ (از خانواده خاکستری) و همچنین یک شلوار جین خاکستری، ظاهر متفاوت و منحصر به فردی به پوشش خود بدهید. با انتخاب یک کیف مناسب و برازنده، این سبک ظاهری را به بهترین شکل ممکن تکمیل نمایید.

سبک شماره 7 - شلوار جین خاکستری و چکمه‌­های بالای زانو

سبک شماره ۷ – شلوار جین خاکستری و چکمه‌­های بالای زانو

نکته: یک شلوار جین با جزئیات خاص، این توانایی را دارد که ظاهر لوکس و جذاب‌­تری به پوششتان بدهد. برای دستیابی به این هدف، به دنبال شلوارهایی با زیپ­‌های خاص، جزئیات افزودنی و ویژگی‌­های دیگری باشید که می­‌توانند ظاهر منحصر به فردی به شلوار جین شما اعطا کنند.

سبک شماره ۸ – شلوار جین خاکستری با یک تاپ زردرنگ

رنگ­‌های خاکستری و زرد، ترکیب پوششی مطابق با مد روز و ویژه­‌ای هستند که می‌­توانند عنصر رفاقت را (اگر در حال ملاقات با یک فرد جدید بوده و یا قرار است با همسر خود برای شام بیرون بروید) به زیبایی به ظاهر شما اضافه کنند. به این ترتیب، شما با انتخاب و ترکیب یک شلوار جین خاکستری تنگ و چسبان با یک پیراهن زرد نرم و راحت، عنصر اعتماد به نفس را تا حد زیادی به پوشش خود می­‌افزایید. شما هچنین می‌­توانید برای تکمیل این سبک، از کفش­‌های شیک و متناسبی استفاده نمایید (می­‌توانید در صورت علاقه، پاچه‌­های شلوار خود را اندکی بالا دهید.)

سبک شماره 8 - شلوار جین خاکستری با یک تاپ زردرنگ

سبک شماره ۸ – شلوار جین خاکستری با یک تاپ زردرنگ

نکته: شما این امکان را دارید که از لوازم جانبی مختلف و متفاوتی برای تکمیل ظاهر خود بهره بگیرید. به عنوان مثال، استفاده از یک کیف پول نارنجی (مطابق با تصویر بالا)، ظاهر شما را در طول روز شاد و جذاب می‌سازد. برای دستیابی به یک ظاهر خاص و برازنده، از پوشیدن ساعت مچی صرف نظر کرده و دستبند طلای خود را بپوشید. همچنین، از یک کیف کلاچ یا دستی از جنس چرم براق سیاه رنگ و یا یک طرح خاص و نامتعارف پلنگی استفاده نمایید.

سبک شماره ۹ – شلوار جین خاکستری با یک ژاکت متناسب

در اینجا، یک پوشش ساده و شیک را با بهره‌­گیری از شلوار جین خاکستری به شما ارائه می‌­کنیم. شما می‌­توانید پوشش معمول و غیررسمی خود را با ایجاد یک سبک ظاهری با استفاده از یک شلوار جین خاکستری باریک (اما نه تنگ) و شیک متحول کنید. برای این کار، شلوار خود را با پوشیدن یک کت یا بلیزر شیک و ساده در رنگ سفید، سرمه­‌ای، و یا سیاه بر روی یک تاپ ساده تکمیل نمایید. (هنگامی که هوا گرم است، کت خود را از پارچه­‌ای با بافت سبک‌تر مانند پنبه، کتان، و یا نخ انتخاب کنید.) با افزودن یک گردنبند خاص و بزرگ و یک کیف دستی ساخت‌­دار، ظاهر رسمی‌­تری به پوشش خود اعطا نمایید.

سبک شماره 9 - شلوار جین خاکستری با یک ژاکت متناسب

سبک شماره ۹ – شلوار جین خاکستری با یک ژاکت متناسب

نکته: شما می‌­توانید از یک شلوار کوتاه استفاده کرده و یا پاچه‌­های آن را اندکی بالا داده و با این کار، کفش­‌های جذاب و مورد علاقه خود را به نمایش بگذارید. یک کفش پاشنه بلند کلاسیک در یک سایه رنگی خنثی، می­‌تواند گزینه مناسبی برای تکمیل یک ظاهر رسمی باشد.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>