سبک های زیبا و شیک برای پوشیدن شلوار جین خاکستری (قسمت اول)

شلوار جین خاکستری

شلوار­های جین خاکستری شیک، یکی از اجزای همیشگی و دائمی دنیای استایل و مد بوده و در تمام فصول سال قابل پوشیدن هستند. چیزی در مورد شلوار جین خاکستری وجود دارد که آن را به راحتی به یک قطعه پوششی شیک و خاص تبدیل می­‌کند. هنگامی که شما یاد بگیرید که چگونه شلوار جین خاکستری خود را با محتویات کمد لباستان ترکیب نمایید، می­‌توانید سبک‌­های پوششی شیک و متنوعی را برای ظاهر کاری و تفریحی خود ایجاد کنید.

سبک شماره ۱ – شلوار جین خاکستری جذب و یک شنل پانچو برای روز خرید

شما می‌­توانید با انتخاب یک سبک ظاهری متشکل از یک شلوار جین خاکستری تیره با پانچوی گشاد، در یک روز خرید در شهر با دوستان (در صورتی که شاغلید، در روزهای آخر هفته) از ظاهر شیک و جذابی برخوردار شوید. شما می‌­توانید از یک لایه پوششی بالایی کشباف سفید (همانند تصویر) برای دستیابی به یک ظاهر زمستانه‌­ی خاص و پرطراوت استفاده نمایید. یا، یک پانچوی رنگی را برای ایجاد یک اثر متفاوت و مد روز انتخاب کنید. یک کیف رودوشی کج را در یک رنگ زیبا به پوشش خود اضافه کرده و از خرید خود با دوستانتان لذت ببرید.

نکته: اگر می‌­خواهید تمام طول روز را با دوستانتان راه بروید، حتما به فکر پوشیدن یک کفش راحت باشید.

یک گزینه مناسب می­‌تواند یک کفش کتانی با پایه‌­ی رنگی سفید باشد. این انتخاب، برای پوشیدن آسان بوده و مطابق با مد روز نیز می­‌باشد.

سبک شماره ۱ - شلوار جین خاکستری جذب و یک شنل پانچو برای روز خرید

سبک شماره ۲ – شلوار جین خاکستری و یک تاپ جذاب و درخشان

آیا به فکر انتخاب یک سبک ظاهری غیررسمی و در عین حال برازنده هستید؟ در این صورت، می­‌توانید با پوشیدن یک تاپ یا بلوز جذاب و درخشان و یک شلوار جین خاکستری تیره، به هدف خود دست یابید. با ترکیب این پوشش با بوت یا پوتینی تا مچ پایتان، ظاهر خود را به بهترین نحو ممکن تکمیل نمایید.

نکته: اگر بلوز یا تاپ خود را از جنس یک پارچه درخشان و براق انتخاب کرده­‌اید، بهتر است تعداد سایر قطعات اکسسوری یا لوازم جانبی خود را به حداقل برسانید. به عنوان مثال، از جواهرات استفاده نکرده و یا تنها یک حلقه‌­ی ساده بپوشید.

سبک شماره ۲ - شلوار جین خاکستری و یک تاپ جذاب و درخشان

سبک شماره ۳ – شلوار جین خاکستری به همراه لوازم جانبی رنگارنگ

اگر می­‌خواهید با پوشیدن شلوار جین خاکستری توجه زیادی را به خود جلب کنید، می­‌توانید آن را با لوازم جانبی رنگارنگ و خاص ترکیب نمایید. شلوار جین خاکستری تنگ و چسبان و یک ژاکت رنگی، می‌­تواند پایه و اساس مناسبی برای افزودن یک گردنبند خاص چند رنگ باشد. اگر این ترکیب را با کفش­‌های پاشنه بلند رنگی بپوشید، می­‌توانید به راحتی به یک ظاهر زیبا و جذاب دست یافته و توجهات زیادی را به خود جلب نمایید.

سبک شماره ۳ - شلوار جین خاکستری به همراه لوازم جانبی رنگارنگ

سبک شماره ۴ – شلوار جین خاکستری با یک تاپ تنگ و جذاب

در اینجا، یک سبک ظاهری ساده و در عین حال جذاب برای مهمانی­‌های دورهمی به شما ارائه خواهد شد. با این پوشش راحت و زیبا که از ترکیب شلوار جین خاکستری تنگ و چسبان و یک تاپ تنگ سفید تشکیل شده، می­‌توانید فرم بدن خود را به زیبایی نشان دهید. برای دستیابی به یک ظاهر طبیعی و باطراوت، یک صندل بندی به رنگ کرم یا متالیک را به پوشش خود اضافه کرده و از استفاده از جواهرات خودداری نمایید.

سبک شماره ۴ - شلوار جین خاکستری با یک تاپ تنگ و جذاب

سبک شماره ۵ – شلوار جین خاکستری و یک تاپ با طرح گرافیکی

افرادی که برای انتخاب پوشش خود در یک حوزه خلاقانه کار می­‌کنند، می‌­توانند از ظاهر خاصی متشکل از شلوار جین خاکستری و یک تاپ با طرح گرافیکی و شخصی استفاده نمایند. شما با ترکیب شلوار جین خاکستری تنگ و چسبان با یک پیراهن چشم­‌نواز (و یا ژاکت، زمانی که هوا سرد است) و در قالب طرح سیاه و سفید مدولار، به یک ظاهر غیررسمی و متفاوت دست پیدا خواهید کرد. طرح رنگی مونوتن (monotone) یا یکنواخت، قادر است ظاهری برازنده و حرفه­‌ای به شما اعطا نماید، در حالی که یک ترکیب غیرمنتظره می‌­تواند ظاهر باطراوت­‌تری به شما ارائه دهد. شما می­‌توانید در روزهای سردتر سال، این پوشش را با استفاده از یک کت یا ژاکت مناسب (مطابق با تصویر) تکمیل نمایید.

سبک شماره ۵ - شلوار جین خاکستری و یک تاپ با طرح گرافیکی

نکته: سبک ظاهری خود را با افزودن جزئیاتی همچون یک جفت کفش راحتی چرم (باکیفیت بالا) و یک کیف چرم سیاه و زیبا کامل کنید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>