سه روش ساده به روز رسانی پوشش تیشرت و شلوار جین

همه ما می‌دانیم که ترکیب تیشرت و شلوار جین نه تنها به خوبی در دسته پوشش‌های کلاسیک قرار دارد، بلکه به طرز دیوانه واری نیز راحت است. اما، گاهی اوقات، بد نیست که پوشش راحت و مورد علاقه خود را تا حدی به روز رسانی کنید! برای این کار، لزوما به یک دست لباس جدید احتیاجی ندارید، و برعکس، می‌توانید حتی از قدیمی‌ترین لباس‌هایتان نیز برای این امر استفاده نمایید. شما می‌توانید با کمک گرفتن از ایده‌های ارائه شده در این مطلب، از چند روش ساده و هوشمندانه برای به روز رسانی ترکیب تیشرت و شلوار جین خود استفاده نمایید.

پوشش کلی خود را با استفاده از یک کیف شیک و جذاب به روز رسانی کنید

شما می‌توانید پوشش متشکل از شلوار جین و تیشرت مورد علاقه خود را با استفاده از یک کیف حاشیه دار شیک و متفاوت به روز رسانی کرده و به سطح بالاتری از جذابیت برسانید. چنین کیفی، می‌تواند بسیار کاربردی و در عین حال مد روز بوده و به شما اجازه دهد تا به راحتی از دستان خود (برای کاری غیر از نگاه داشتن کیفتان) استفاده کنید. اگر شما به دنبال راه دیگری برای افزودن جذابیت این پوشش هستید، می‌توانید از یک کیف تک رنگ (و یک رنگ خاص و هیجان انگیز مانند سرمه‌ای، سیاه، سفید، یا قرمز آلبالویی) برای این کار استفاده کنید.

پوشش کلی خود را با استفاده از یک کیف شیک و جذاب به روز رسانی کنید
یک شال یا روسری جذاب را برای برخورداری از یک اثرگذاری آنی به پوشش خود اضافه کنید

شال یا روسری مخصوص گردن، نه تنها یک گزینه مناسب برای روزهای سرد سال به شمار می‌رود، بلکه همچنین می-تواند در روزهای خنک یا تقریبا گرم بهاری نیز به عنوان سپری در برابر نور آزاردهنده خورشید مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر اینها، این قطعه پوششی، جذابیت بی نظیری را به سبک پوشش شما خواهد افزود.

یک شال یا روسری جذاب را برای برخورداری از یک اثرگذاری آنی به پوشش خود اضافه کنید
از یک ژاکت شیک و سبک وزن در پوشش خود استفاده نمایید

یک ژاکت سبک وزن و کاربردی می‌تواند در هر فصلی از سال کاربرد مخصوص به خود را داشته و با جذابیت بی مانند خود، پوشش شما را تکمیل نماید. جالب است بدانید که این روزها، در صورتی که بخواهید از یک سبک ظاهری شیک و مد روز برخوردار باشید، باید یک ژاکت گلدوزی یا تکه‌دوزی شده را به عنوان لایه بالایی پوشش خود برگزینید. برای این کار، بد نیست از یک رنگ ساختارشکن و متفاوت مانند سبز زیتونی استفاده کرده و به این ترتیب، مطمئن باشید که از یک پوشش مد روز و منحصر به فرد برخوردار هستید.

از یک ژاکت شیک و سبک وزن در پوشش خود استفاده نمایید

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>