سه مرحله خرید ساعت

سه-مرحله-خرید-ساعت

ساعت از لوازمی است که زندگی همه ی ما را تحت تاثیر قرار داده و روزانه دفعات زیادی از آن استفاده می کنیم. بنابراین توجه به نکات خرید ساعت امری ضروری است.

قبل از خرید

اگر قصد خرید ساعت مچی دارید و میخواهید ساعتتان سال های سال به خوبی برای شما کار کند بهتر است ابتدا اینترنت را جستجو کنید. اگر برند ساعت را انتخاب کرده اید، حتما به سایت اینترنتی آن سر بزنید و از مدل های موجود در سایت بازدید کنید تا زمان خرید با اطمینان از اصل بودن ساعت آن را خریداری کنید. اکثر برندهای معروف ساعت در دو قسمت بدنه و بند ساعت نام برند را حک می کنند. توصیه می کنیم که حتما برای خرید ساعت به مغازه های معتبر بروید اگر در مغازه ای هستید که در آن همه جور جنس از دستبند و انگشتر و لوازم تزئینی گرفته تا ساعت حتما آن را ترک کنید، معمولا این مغازه ها ساعت های متنوعی برای فروش عرضه نمی کنند و ساعت ها را با قیمت گران تری می فروشند.

لوگو-ساعت-مچی

راهنمای-خرید-ساعت

هنگام خرید

بهتر است هنگام خرید ساعت به مواردی از قبیل کاربرد ساعت، اندازه بدنه، نوع بند و اندازه بند آن توجه کنید. ساعت ها با کاربرد های بسیار متفاوتی ساخته می شوند بهتر است ساعتی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما است. بطور مثال ساعت های ورزشی، غواصی و… . اگر ساعتتان را برای استفاده روزانه در نظر گرفته اید حتما به امکاناتی از قبیل نشانگر روز و تاریخ توجه کنید. اندازه ساعت بسیار مهم است؛ بدنه ساعت ها را با ابعاد و فرم های متفاوتی می سازند. انتخاب اندازه و فرم بدنه ساعت تا حدودی سلیقه ای است اما توصیه می کنیم با توجه به اندازه مچ دستتان این انتخاب را انجام دهید. بطور مثال اگر مچ دست کوچکی دارید از ساعت هایی با اندازه بدنه خیلی بزرگ استفاده نکنید. نکته دیگر در زمان خرید ساعت توجه به بند ساعت مچی است. بند ساعت ها از جنس ها و رنگ های مختلف با ابعاد متفاوتی ساخته می شوند. دقت کنید تا اندازه و جنس بند ساعت را به درستی و متناسب با کاربرد مورد نظرتان خریداری کنید. اگر می خواهید ساعتتان سبک باشد بند های چرمی، پارچه ای و پلاستیکی را مد نظر قرار دهید. معمولا مغازه های معتبر ساعت فروشی نمایندگی برند های معروف ساعت در کشور هستند؛ حتما در مورد نوع و شرایط گارانتی ساعت از فروشنده سوال بپرسید.

خرید-ساعت

بعد از خرید

بعد از خرید ساعت در اولین فرصت ممکن دفترچه راهنمای موجود در جعبه آن را مطالعه کنید. این دفترچه شامل نکاتی برای تنظیم، نگهداری و تمیز کردن ساعت است. سایر اطلاعاتی که ممکن است در دفترچه ساعت موجود باشند عبارتند از: مقدار ضد آب بودن ساعت، دقت ساعت و نحوه تنظیم کردن بند ساعت.

مراحل-خرید-ساعت

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>