شما هم طرح دارشو میپوشید؟

شاید شما هم از آنها باشید که دوست دارید تی شرت‌های طرح‌دار بپوشید اما گمان می‌برید که دیگر برای چنین وسوسه‌ای پیر شده‌اید اما چه کسی گفته تی شرت‌های طرح‌دار مخصوص جوان‌های کم سن و سال است؟ فقط کافی است بدانید چطور آن را بپوشید که به شما بیاید. از امتحان استایل‌های متفاوت هراسی به دل راه ندهید. این چنین است که قادر به شناخت خود خواهید بود.

انتخاب یک تی‌شرت طرح‌دار کار آسانی نیست. طرح تی‌شرت شما می‌تواند نشانه‌ای از شخصیت شما باشد و بنابراین نمی‌شود هر طرحی را که دم دستتان رسید به تن کنید. در ادامه به شما چند ظاهر متفاوت را که تی‌شرت طرح‌دار در مرکز آن قرار دارد، معرفی خواهیم کرد.

تی‌شرتی توسی با لوگو؛ کژوال شوید

تیشرت 01

استایلی که در ادامه خواهید دید در عین شیکی، راحت و کژوال است. در این قسمت تی‌شرت طرح‌دار خود را با یک شلوار کتان به رنگ سبز با یک جفت کفش پالادیوم خاکستری و کتی به رنگ توسی تیره از جنس پشم و کشمیر هماهنگ کنید. انتخاب دیگری نیز دارید و آن پوشیدن این تی‌شرت با یک شلوار کتان شتری و کتی به رنگ توسی روشن با بوت‌های مشکی است. در هر دو گزینه چون بقیه لباس‌هایی که برتن دارید ساده و یک دست هستند تی‌شرت انتخابی شما جزو برجسته ظاهرتان خواهد بود.

این نکته در مورد پوشیدن تی‌شرت طرح‌دار درسی را به شما می‌آموزد و آن پوشیدن این تی‌شرت‌ها‌  تنها و تنها با لباس‌های ساده است.

ظاهری آشوب‌گر و با کلاس

تیشرت02

تی‌شرتی که در تصویر می‌بینید با طرحی که روی خود دارد می‌تواند شما را شبیه یک لرد انگلیسی جوان، آشوبگر و دگراندیش کند. برای تعادل‌ بخشیدن به ظاهر خود، سایر لباس‌هایتان را کمی کلاسیک‌تر انتخاب کرده‌ایم که شامل یک کت لی به رنگ آبی با کمری هلالی می‌شود. برای افزایش جنبه شیک و باکلاس این ظاهر، کفش‌های مردانه چرم و ورنی عالی خواهد بود. نقطه پایانی ظاهر شما نیز شلواری کتان به رنگ سبز اردکی است.

اگر دوست دارید بیشتر شبیه انگلیسی‌ها شوید، شالی شرابی با طرح‌های کوچک را به گردن خود بیاویزید.

تی‌شرت گل گلی و ظاهری شهری

تیشرت03

طرح گل گلی یکی از طرح‌هایی است که دوباره به کمد لباس شما بازگشته است و همه جا حتی بر روی شلوارها نیز دیده می‌شود. به این ترتیب بد نیست که این مدل را نیز امتحان کنید. در بین شما احتمالا افراد زیادی هستند که در مقابل مدل‌های گل گلی مقاومت می‌کنند. به همین دلیل بهتر است از مدل‌هایی با گل‌های نامحسوس‌تر شروع کرد. این تی‌شرت را با یک جین سنگ شور شده و کم رنگ بپوشید.

با این استایل احساس راحتی خواهید کرد و در گذر زمان به ما رسیده است. یک کت چرم ساده مشکی و خوش دوخت نیز نقطه پایانی این ظاهر است.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>