شخصیت شناسی با تعیین گل مورد علاقه‌تان

گل رز، لاله، آفتابگردان و … گل مورد علاقه شما ممکن است کلید شخصیت شما را در دست داشته باشد. در این مطلب، می‌­توانید دریابید که گل مورد علاقه شما چه شخصیتی به شما می‌­بخشد.

دوستداران گل ارکید، از یک زندگی سرشار از خوشگذرانی لذت می­‌برند

استفانی هرون (Stephanie Herron) از اسکاتس فلاورز (نیویورک) عقیده دارد که این شکوفه‌­های عجیب و در عین حال زیبا در میان گل‌­ها به عنوان بهترین بهترین‌­ها شناخته می‌­شوند. او می‌­گوید: “البته برای این زیبایی اغلب باید بهایی پرداخت کرد، و بهای این زیبایی این است که نگهداری از این گل می‌­تواند بسیار دشوار باشد؛ چرا که اگر یکی از عناصر موردنیاز این گل‌ها در محیط آن موجود نباشد، آن‌ها ممکن است از نمایش کامل زیبایی خود خودداری کنند”. آیا این ویژگی‌­ها برایتان آشنا به نظر می‌­رسد؟

دوستداران گل ارکید، از یک زندگی سرشار از خوشگذرانی لذت می­‌برند

طرفداران گل لاله را می‌­توان به آسانی خشنود ساخت

اگر لاله­‌ها، گل‌های مورد علاقه شما هستند، پس شما به احتمال زیاد فرد فوق­‌العاده خوش­‌بینی بوده و از دوستان نزدیک بسیار پرتعدادی برخوردار می‌­باشید. هرون می‌­گوید: “گل لاله می‌­تواند در سردترین و همچنین آفتابی­‌ترین روزهای سال شکوفه دهد. او به خوبی با جریان همراه شده و به معنای واقعی کلمه آفتاب را دنبال می‌­کند.”

طرفداران گل لاله را می‌­توان به آسانی خشنود ساخت

دوستداران گل شیپوری، افراد قوی و ساکتی هستند

دوستداران گل شیپوری، به طراحی مینیمالیستی علاقه داشته و رویکرد کلی آن‌ها در زندگی، عبارت “هر چه کمتر، بهتر” می‌­باشد. این گل‌­ها نیازی به نگهداری ثابت و مستمر نداشته و برخلاف گل­‌های رنگارنگی که به دنبال جلب توجه هستند، یک دسته گل شیپوری می‌­تواند با بهره‌­گیری از زیبایی باشکوه خود، به تنهایی به عضو محوری یک اتاق تبدیل شود. هرون می‌­گوید: “گل شیپوری، گل بی­دردسری است که بدون نیاز به کمک و نگهداری مستمر، بسیار قوی و شاداب باقی خواهد ماند. این گل، ترکیب فوق­‌العاده­‌ای از قدرت انعطاف­پذیر و ظرافت مدرن است.”

دوستداران گل شیپوری، افراد قوی و ساکتی هستند

دوستداران گل ادریسی، بازیکنان یک تیم هستند

هرون می‌­گوید: “گل‌­های ادریسی، تطبیق‌­پذیری بالایی داشته، همیشه شکوفه‌­های دیگر را با حضور خود غنی ساخته، و قدرت و پشتیبانی بالایی را به گل‌­های شکنند‌ه‌­تر ارائه می‌­دهند! با این حال، شما نمی‌­توانید گل‌های ادریسی را برای مدت زمان طولانی تنها بگذارید؛ آن‌ها ممکن است قوی به نظر برسند، اما واقعیت این است که همانگونه که گل‌­های دیگر به کمک گل ادریسی تکیه دارند، این گل نیز به کمک شما نیاز دارد.”

دوستداران گل ادریسی، بازیکنان یک تیم هستند

دوستداران گل رز، پیچیده بوده و در برابر لمس خود، خاردار هستند!

استفانی می‌­گوید: “مهم نیست به چه رنگی از گل رز از جمله رنگ سفید، قرمز و یا هر رنگ دیگری علاقه‌­مند باشید، در هر صورت، این گل‌­ها بسیار رمانتیک بوده و می‌­توانند همیشه و در هر جایی مورد استفاده قرار گیرند. اما نباید اشتباه کنید! هرون می‌­گوید: “گل رز با وجود جذابیت آشکار خود، یک گل خودمدافع بسیار قوی نیز به شمار می‌­رود. این گل زیبا، از گلبرگ‌­ها و خارها به عنوان سپر محفاظ خود استفاده می‌­کند. اگر با این گل با خشونت رفتار شود، گل رز به راحتی آسیب خواهد دید. بنابراین باید به یاد داشته باشید که با نهایت احترام و دقت با آن‌ها رفتار کنید.”

دوستداران گل رز، پیچیده بوده و در برابر لمس خود، خاردار هستند!

دوستداران گل پیونی یا صد تومانی، در لحظه زندگی می­‌کنند

هرون می‌گوید: “این گل شهو‌ت‌­انگیز، لوکس، جذاب و همیشه یک گزینه پرطرفدار و محبوب بوده است. گل صد تومانی بسیار محبوب و دوست­داشتنی است، اما در عین حال، در یک زمان بسیار کوتاه شکوفه می‌­دهد.” هرون می‌­گوید: “شما باید وقتی با گل صد تومانی هستید، در لحظه زندگی کرده و تا وقتی که می­‌توانید، قدر آن را بدانید. چرا که شما می­‌دانید بیشتر وقت خود را بدون آن صرف خواهید کرد.”

دوستداران گل پیونی یا صد تومانی، در لحظه زندگی می­‌کنند

دوستداران گل گاردنیا یا یاسمن، به سطح بالایی از نگهداری نیاز دارند

هرون می‌­گوید: “آیا شما هم از آن دسته از افرادی هستید که نمی‌­توانید خانه را بدون اعمال عطر منحصر به فرد و امضامانند خود ترک کنید؟ اگر چنین است، گل مورد علاقه شما می­‌تواند گل یاسمن باشد. این گل از یک رایحه شیرین، خاص و به‌­یاد­ماندنی برخوردار می‌­باشد.” در حالی که عطر این گل ممکن است شما را جذب نماید، با این حال بهتر است زیبایی گل یاسمن را از فاصله دور تحسین نمایید، چرا که این گل خاص و زیبا بسیار حساس بوده و به راحتی آسیب می‌­بیند. هرون می‌­گوید: “بسیاری از مردم ترجیح می‌­دهند به کلی از این گل‌­ها دوری کنند، چرا که نگهداری و راضی نگاه داشتن آن بسیار دشوار است.

دوستداران گل گاردنیا یا یاسمن، به سطح بالایی از نگهداری نیاز دارند

دوستداران گل آیریس یا زنبق، افراد خلاقی هستند

اگر گل مورد علاقه شما زنبق است، پس به احتمال زیاد فردی خلاق و هنر دوست هستید. شما از اینکه باعث شگفتی دیگران شوید لذت برده و در نهان امیدوارید که به تلاش­‌های هنری افراد الهام بخشید. در هر حال، هرون می‌­گوید: “گل زنبق، الهام‌­بخش بسیاری از آثار بزرگ هنری در طول تاریخ بوده و همیشه به عنوان نمادی از اشرافیت باقی خواهد ماند.”

دوستداران گل آیریس یا زنبق، افراد خلاقی هستند

دوستداران گل لیلی یا سوسن، به دیگران الهام می‌­بخشند

هرون می‌­گوید: “گل سوسن، یک گل دراماتیک یا نمایشی است که دارای پتانسیل بالایی برای رشد شکوفه‌­های زیادی بوده و اغلب ممکن است درست فهمیده نشده و یا آ‌‌‌ن‌گونه که باید مورد قدردانی قرار نگیرد.” گل­‌های سوسن می‌­توانند در رنگ‌­های مختلف و متنوعی (برخی به روشنی آتش، و برخی به تاریکی شب) رشد کرده و در تمام طول سال زیبا و دلفریب باشند. هرون می­‌گوید: “این گل زمانی که به امید به اشتراک گذاشتن قدرت و نشاط خود با دیگران به سمت خورشید کشیده می­‌شود، ظاهر بلند، مغرور و با افتخاری پیدا می‌­کند.” اگر شما علاقه زیادی به گل سوسن دارید، پس به احتمال زیاد فردی هستید که می­‌دانید چگونه دیگران را بالا ببرید، و همیشه سر خود را بالا نگاه می‌­دارید.

دوستداران گل لیلی یا سوسن، به دیگران الهام می‌­بخشند

دوستداران گل آفتابگردان، خوشبین هستند

همانطور که می‌­توان از نام این گل زیبا و محبوب حدس زد، دوستداران گل آفتابگردان معمولا افراد خونگرم و خوشبینی هستند. شما از آن دسته از افراد هستید که نیمه پر لیوان را دیده و همیشه به سمت روشن و امیدبخش مسائل توجه می‌­کنید. هیچ چیز نمی‌­تواند باعث شود شما احساس ناامیدی و افسردگی نمایید. و اگر بتوانید آزادانه رشد کنید، حتما بینش خود را به طور باورنکردنی بالا می‌­برید. به هر حال، گل آفتابگردان می­‌تواند تا بیش از ۳۰ فوت نیز رشد کرده و بلند شود.

دوستداران گل آفتابگردان، خوشبین هستند

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>