شهاب حسینی یک کافه زیبا دارد

کافه-شهاب-حسینی

حتماً میدانید که بسیاری از چهرهها و بهخصوص بازیگران، صرفاً جلوی دوربین نیست که میدرخشند و جز حرفه بازیگری، در کسب و کار نیز آدمهای موفقی نشان دادهاند. برخیشان رستوارن دارند، برخی دیگر مدیریت کافه های معتبری را عهده دارند، عده ای استخر را مدیریت می کنند و برخی دیگر فرش می فروشند و … .  عجالتاً اما شما را دعوت می کنیم به خواندن گزارشی که سایت «چیدانه» از کافه ای با مدیریت شهاب حسینی تهیه کرده است؛ بازیگری که این روزها بر اسب مراد خود سوار است. هم با سریال «شهرزاد» در دل مردم جا باز کرده و هم با نخل طلایش در جشنواره «کن» به دل جهان سینما نفوذ پیدا کرده است.

شهاب حسینی، مرد طلایی سینمای ایران کافه‌ای دارد به نام کافه هنر، پیش خودمان گفتیم چه چیزی بهتر از این که به همین بهانه دکوراسیون داخلی کافه هنر لواسان را که توسط او و همسرش اداره می‌شود را مورد بررسی قرار دهیم.

ورودی کافه هنر لواسان

کافه-شهاب-حسینی

ورودی کافه هنر آدم را یاد شخصیت دوست داشتنی شهاب حسینی می‌اندازد، حتی کافه که توسط او اداره می‌شود هم گرم و صمیمی و دوستانه است. این کافه آدم را بیشتر یاد خانه یک دوست می‌اندازد؛ ورودی چوبی و تزیین شده با انواع گل و گیاهان که تو را بیشتر مجذوب می‌کند. حتی تخته سیاهی که در ورودی کافه تعبیه شده است هم با خطی معمولی و صمیمی تزیین شده است و هر بار به فراخور فعالیت‌های فرهنگی که در داخل کافه در جریان است نوشته‌های روی آن فرق می‌کند.

کافه هنر لواسان؛ کافه‌ای به سبک خانه‌های صمیمی

کافه-شهاب-حسینی

اصلا انگار داشتن کافه‌هایی به سبک و سیاق خانه، کافه‌هایی که بیشتر تو را به یاد خانه بیاندازند تا کافه بین هنرمندان و بازیگران ما باب است.

دکوراسیون داخلی کافه هنر لواسان

کافه-شهاب-حسینی

بر خلاف ظاهر روستیک ورودی کافه، دکوراسیون داخلی آن حسابی مدرن است؛ بی کم و کاست. تضاد رنگ و کاغذ دیواری‌ها و مبلمان‌های افه آن را زیباتر و خواستنی‌تر جلوه می‌دهد. میز و صندلی‌ها و سفید و رنگ دیوارها و کاغذ دیواری‌ها عموما تیره است و در جاهایی که نیاز است که بیشتر دیده شوند، مانند کتابخانه و میزهای فروش محصولات فرهنگی و … با استفاده از نورپردازی‌های نقطه‌ای متمایز شده است.

لوازم دکوری در کافه هنر لواسان

کافه-شهاب-حسینی

همان‌طور که گفتیم دکوراسیون داخلی این کافه همانند خانه‌ای گرم وصمیمی است که این نکته را به وضوح در عکس بالا می‌توانید ببینید. ترکیب دو مدل کاغذ دیواری برای دیواری برای دیوارها، میز و صندلی‌هایی که به سان میز و صندلی‌هایی است که در خانه‌ها استفاده می‌شود و حتی گلدان‌هایی که برای تزیین اغلب میزها استفاده شده است. مجموع این عناصر در کنار هم فضایی را به وجود آورده است که احساس راحتی خاصی را به شما منتقل می‌کند.

کتابخانه کافه هنر لواسان

کافه-شهاب-حسینی

بد نیست نگاه دقیق‌تری به کتابخانه کافه هنر لواسان بیاندازیم. این کتابخانه چوبی، شبیه یک حجم ساکت و مهجور در گوشه‌ای از کافه است. اما وقتی به سراغش می‌روی می‌بینی بیشتر شبیه گنجینه‌ای است که باید کشف شود. به هر سبک کتابی که علاقه داشته باشید می‌توانید در اینجا کتابی را پیدا کنید که مطابق سلیقه‌تان باشد.

قفسه‌های فروش محصولات در کافه هنر لواسان

کافه-شهاب-حسینی

در گوشه‌ای از کافه هنر لواسان قفسه‌هایی وجود دارد که در آن محصولات هنری به فروش می‌رسد این قفسه‌ها پر هستند از انواع و اقسام محصولات هنری، این محصولات می‌توانند هم جزو لوازم دکوری منزل باشند هم می‌توانند جزو لوازم و وسایل کاربردی مانند کیف و شال و محصولاتی از این دست باشند. بیشتر این محصولات مربوط به گروه هنری بازآرت است.
مجموعه بازآرت، از سال ١٣٩١ با هدف جمع‌آوری آثار هنرمندان مشهور و گمنامى که قابلیت استفاده کاربردی دارند و قراردادن این محصولات در معرض دید و خرید عموم آغاز به کار کرد. در اولین قدم، بازآرت فعالیت خود را با راه‌اندازی سایت نمایش و فروش در فضای مجازی کلید زد. پس از مواجه شدن با استقبال خوب هنرمندان و خریداران از وبسایت بازآرت و صفحه‌های آن در شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام، نمایشگاه‌های متعددی با حمایت هنرمندان بزرگ کشور به ویژه آقای شهاب حسینی هنرمند محبوب و توانا، توسط این مجموعه برگزار گردید. نمایش و فروش دائمی محصولات در کافه‌ها به خصوص کافه هنر لواسان؛ از دیگر راه‌های موفق رساندن محصولات هنری به دست مشتریان علاقمند است که در این مدت توسط بازآرت انجام پذیرفته است.

ظروف سفالی و لعابی از دیگر وسیله‌هایی است که در گوشه و کنار کافه پیدا می‌شود و شما می‌توانید آنها را برای دکوراسیون داخلی خانه‌تان تهیه کنید. این وسیله‌ها خیلی ساده و صمیمی روی میز چیده و به معرض نمایش در آمده‌اند.

کافه-شهاب-حسینی

فعالیت‌های فرهنگی در کافه هنر لواسان

کافه-شهاب-حسینی

در این کافه علاوه بر فعالیت‌های معمول یک کافه فعالیت‌های فرهنگی و هنری دیگری هم برگزار می‌شود. یکی از این فعالیت‌ها برنامه قصه‌خوانی کودکان ویژه کودکان کمتر از هفت سال است. انجام کارهایی از این دست باعث می‌شود تا نگاه‌ها به کافه هنر لواسان از همه خاص‌تر باشد. در واقع وقتی گرداننده این کافه شخص هنرمندی مانند شهاب حسینی است، توقع می‌رود که فعالیت‌های فرهنگی و هنری زیادی نیز در این کافه برپا شود.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>