ضروری­‌ترین لوازمی که باید در هر سفری با خود همراه داشته باشید!

سفر

لوازم سفر، در واقع اقلام کوچک، اما مهمی هستند که می­‌توانند برای سفری امن و راحت به شما کمک کنند. بسیاری از ما قبل از سفر به این لوازم و ضرورت وجودشان در طول سفر فکر کرده اما گاهی اوقات نیز آن‌ها را از خاطر می‌­بریم. در این مطلب، تعدادی از ضروری‌­ترین لوازمی که باید برای راحتی و امنیت خود در هر سفری به همراه داشته باشید، به شما ارائه خواهد شد.

1- چمدان چرخدار

بهتر است از چمدان چرخ دار محکمی استفاده کنید که از تعداد زیادی جیب داخلی و خارجی تشکیل شده و بتواند متعلقات شما را به راحتی در خود جای دهد.

چمدان

2- هدفون از بین برنده صدا

هدفون­‌های از بین برنده صدا، یکی از ضروری­ترین لوازمی هستند که در حین خوابیدن یا گوش دادن به موسیقی (و یا برای خلاص شدن از سر و صدای مسافران کناری) در اتوبوس، قطار، و یا هواپیما به شما کمک خواهند کرد.

هدفون

3- قمقمه آب

با استفاده از یک قمقمه آب جادار و با­کیفیت، می­‌توانید در هر مکان و وضعیتی از نوشیدنی مورد علاقه خود لذت ببرید.

قمقمه

4- جوراب­‌های راحت

بهتر است همیشه یک جفت جوراب گرم و راحت با خود به همراه داشته باشید؛ چرا که گاهی اوقات، وسیله‌­های نقلیه‌­ای چون هواپیما یا قطار می‌­توانند بسیار سرد شوند.

جوراب

5- شال

یک شال در ابعاد بزرگ می­‌تواند پوششی چند منظوره باشد: هنگامی که در داخل قطار یا هواپیما قرار دارید، می‌توانید از آن به عنوان روپوش یا بالش استفاده کرده و پس از آن هم می­‌توانید آن را به عنوان پوششی شیک و زیبا در ظاهر خود به کار برید.

شال

6- بالش مسافرتی

این بالش­‌های مسافرتی می­‌توانند بهترین گزینه ممکن برای برخورداری از خوابی آرام و راحت در هواپیما، اتوبوس، اتومبیل، و یا قطار باشند.

بالش-مسافرتی

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>