آیا کاروان المپیک ایران با لباسی جدید راهی برزیل می‌شود؟

طرح لباس جدید کاروان المپیک ایران

خبرگزاری ایرنا با انتشار یک عکس از کامران بختیاری که در حال اندازه‌گیری ورزشکاران تیم ملی برای لباس جدید بود این خبر را تایید کرد.

از روزی که خبر طراحی لباس برای کاروان المپیک به میان آمده حرف و حدیث‌های زیادی به راه افتاده، از لباسی که بعضی بازیگران آن‌ را با پاکن‌های پلیکان قدیمی مقایسه کردند تا نوشتن کامنت‌های عجیب و غریب در اینستاگرام طراح لباس و به راه افتادن کمپین‌هایی برای انتخاب لباس المپیک؛ اما هنوز با این وجود تکلیف لباس کاروان المپیک ایران مشخص نیست!

طراح-لباس-المپیک-کامران-بختیاری

طرح-لباس-المپیک-و-پاک-کن-پلیکان

در ساعات پایانی روز سه‌شنبه از خبرهای متعددی که توسط رسانه‌های مختلف و به نقل و از منابع آگاه گفته می‌شد تا اخباری که کامران بختیاری در صفحه اینستاگرام شخصی خود از توافق با رئیس کمیته ملی المپیک منتشر کرده بود، حالا به نظر می‌رسد که لباس‌های جدید برای رژه تیم ملی کاروان المپیک در راه است.

طرح لباس جدید کاروان المپیک ایران

طرح‌های جدید لباس که البته قرار است تغییراتی داشته باشد به نظر جذاب تر از لباس‌های قبلی هستند. عکس‌ این طرح‌ها طی روز‌های گذشته توسط ستاره‌های ورزشی با هشتگ انتخاب-من در شبکه‌های اجتماعی بازنشر می‌شد. طرح‌های مربوط به کامران بختیاری که حالا خبر از تصویب آن‌ها می‌رسد. طرح‌های حال حاضر البته توسط مدل‌ها پوشیده شده‌اند و نورپردازی فوق العاده‌ای دارند و به نظر می‌رسد که نمایش بسیار بهتری برای کاروان ایران در بر داشته باشند. اما آنچه بیش از همه به چشم می‌آید عدم برنامه‌ریزی درست برای چنین اتفاق مهمی است. آیا برنامه ریزی برای یک رویداد جهانی که هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد اینقدر سخت است؟ و یا اینکه چهارسال وقت کمی برای این کار است؟!

به هرحال و با تمام جریان‌های المپیکی این روزها آرزو می‌کنیم که برنامه ریزی برای موفقیت ورزشکاران عزیز کشورمان به ناهماهنگی برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای طراحی لباسشان نباشد!

لباس-جدید-کاروان-المپیک

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>