عطرهایی با رایحه سیب برای فصل پاییز و فصول دیگر سال(بخش اول)

رایحه-سیب

بسیاری از عطرهای خوشبوی بازار از رایحه­‌های مختلف سیب تشکیل شده و برای تمام فصول سال مناسب می‌باشند. اما چه زمانی می­‌تواند برای صحبت در مورد این رایحه بهتر از فصل پاییز باشد؟ در این مطلب، برخی از رایحه­‌های مختلف سیب به علاقه مندانمعرفی می­شوند.

عطرهایی که بوی آنها به سرعت ناپدید می­‌شود:

فردریک ماله آوتریجس (Frédéric Malle Outrageous) – این عطر منحصر به فرد که توسط سوفیا گروجسمن (Sophia Grojsman) ارائه شده، به طور بسیار متقاعدکننده‌­ای از بوی تازه و ترد سیب سبز برخوردار می­باشد. البته این رایحه تقریبا به سرعت از بین می رود.

سی بی آی هیت پرفیوم گدرینگ اپل (CB I Hate Perfume Gathering Apples) – این عطر به فرم “عطر آبی” ارائه شده و در ابتدا احساس مرطوب و چسبنده­‌ای به شما می‌­دهد. عطر گدرینگ اپل تا حدودی این حس را به افراد منتقل می‌­کند که مقداری آب سیب تازه به آنها پاشیده شده است. این عطر هم مانند آوتریجس، رایحه­‌ای باطراوت و واقعی (اما نه برای یک مدت طولانی) به شما عرضه می‌­‍کند.

رایحه خوش

رایحه ی میوه­‌ای- گلی:

دی کا ان وای بی دلیشز (DKNY Be Delicious) – در حالی که این عطر لزوما یک شاهکار بزرگ به شمار نمی­‌رود، با این حال فکر می­‌کنم که موریس روسل (Maurice Roucel) نبوغ خود را در این رایحه میوه­‌ای و گلی به خوبی نشان داده است. این عطر به عنوان یک رایحه گلی سبز و تند (با زنبق وحشی و گل رز)، در واقع یادآور عطر بی­‌نظیر گوچی اینوی (Gucci Envy) می­‌باشد، با این تفاوت که در این عطر از رایحه سیب نئون سبز (تقریبا مانند آب نبات سیب ترش) استفاده شده و در عین حال، اثر کلی آن از تازگی بیشتری نیز برخوردار است.

رایحه-سیب3

لس پرفیوم رزین رز دته (Les Parfums de Rosine Rose d’Été) – این عطر خوشبو از مواد خوب و باکیفیتی از جمله رایحه­‌ای از درخت گل ابریشم تشکیل شده است. لس پرفیوم بسیار خوشبو بوده و حال خوبی را به شما اعطا می­‌کند.

بایردو پالپ (Byredo Pulp) – پالپ، عطری است که یا عاشق آن شده و یا از آن متنفر خواهید شد، و من از کسانی هستم که به این عطر علاقه دارم. به نظر من، بوی غالب موجود در این عطر، توت سیاه است. این نوع از رایحه تند باعث می­‌شود عضلات پشت فک شما سفت شود. این رایحه همچنین با رایحه برگ انجیر و سیب قرمز ترکیب شده است. این عطر از رنگ روشن و بنفشی برخوردار است.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>