بهترین و بدترین لباس‌های افتتاحیه المپیک 2016 برزیل

المپیک 2016 برزیل

حاشیه‌های المپیک 2016 برزیل

سرانجام بعد از حواشی فراوان در خصوص لباس کاروان اعزامی ایران به مسابقات المپیک 2016 برزیل، به نظر می‌رسد طراحی چند باره این لباس‌ها مورد استقبال مردم ایران قرار گرفته است. البته بحث پرداختن به لباس‌ ورزشکاران تنها به کشور ایران ختم نشده و افراد بسیاری در سراسر جهان، در مورد لباس هر تیم اظهار نظر می‌کنند.

مثلا از لباس متفاوت کاروان کشور عربستان و انتقاد‌های زیادی که در پی داشت تا تی‌شرت‌های غیر رسمی تیم آمریکا که بسیاری آن را درخور این مراسم نمی‌دانستند. در این میان برخی از طراحان و کمپانی‌ها، سعی در طراحی لباس‌های زیبا داشتند که نمایانگر پرچم آن کشور نیز باشد. به عنوان مثال شرکت U.S. POLO که طراحی لباس‌های کاروان آمریکا را به عهده داشت، با تلفیقی از رنگ‌های به کار رفته در پرچم آمریکا و سبک لباس‌ ویژه ورزشکاران اسب‌سواری، لباس کاروان آمریکا را طراحی کرد که موافق‌ها و مخالفانی داشت.

المپیک 2016 برزیل

المپیک 2016 برزیل

اما جالب است بدانید طی یک گزارش در سایت ورزشی فاکس اسپرت، بهترین و بدترین لباس‌های افتتاحیه المپیک ریو، معرفی شد. در این گزارش لباس کاروان اعزامی کشور آفریقای جنوبی به عنوان بهترین لباس و کاروان روسیه به عنوان بدترین لباس معرفی شد.

المپیک 2016 برزیل

المپیک 2016 برزیل

المپیک 2016 برزیل

المپیک 2016 برزیل

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>