مدهای خاصی که در سال ۲۰۱۷ نیز ادامه خواهند یافت!

مدهای خاصی که در سال 2017

صنعت مد و پوشاک همیشه در حال تغییر است، اما با این وجود هستند لباس‌هایی که هیچگاه از مد نمی افتند. سال ۲۰۱۶ نیز برای برخی سبک‌های پوششی سال بسیار خوبی بود که باعث شد روند استفاده از این سبک ها در سال ۲۰۱۷ نیز ادامه پیدا کند. در ادامه با برخی ازین پوشش‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

کمربند (THE STATEMENT BELT)

این کمربندها یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌­ترین لوازم جانبی سال گذشته بوده و در پوشش ظاهری اغلب افراد مشهور، مدل‌­ها، ستاره­‌های سبک خیابانی مورد استفاده قرار گرفته اند. و البته این کمربند به شیوه­‌ای که فکر می­‌کنید در پوشش به کار نمی‌­رود. در این استایل جدید، بلوز در داخل شلوار قرار گرفته و کمربندی که با شلوار جین پوشیده شده، در معرض دید قرار می‌­گیرد. شما می‌­توانید این سبک ظاهری را با شلوار جین تنگ و فاق بلند، و بلوز ابریشمی ساده خود ترکیب نمایید.

کمربند (THE STATEMENT BELT)

گلدوزی و قلابدوزی (بر روی قطعات پوششی مختلف)

قبل از اینکه به مد و استایل دهه ۹۰ فکر کنید، باید بدانید که این گلدوزی با چیزی که در گذشته وجود داشت فرق دارد. صرف نظر از اینکه از این گلدوزی بر روی یک ژاکت و یا یک شلوار جین استفاده شده، بهتر است قطعه تزئین شده­ مورد نظر را با لباس­‌های براق ترکیب کرده و به این ترتیب، ظاهر مرسوم و مد روزی به خود اعطا نمایید.

گلدوزی و قلابدوزی (بر روی قطعات پوششی مختلف)

جواهرات ظریف

جواهرات مینیمالیستی طلا و نقره، هیچ گاه یک مد زودگذر نبوده­‌اند. در مقابل، این قطعات شیک و ظریف، مانند جواهرات مجموعه لوگو هری وینستون (Harry Winston)، از طرح­‌هایی با عمر نامحدود برخوردار بوده و شما می‌­توانید آن‌ها را به تنهایی پوشیده و به یک ظاهر ساده دست یابید، و یا آن را در چند لایه بر روی مچ دست، انگشتان، و یا گردن خود مورد استفاده قرار دهید.

جواهرات ظریف

تیشرت­‌هایی با طرح­‌های کلاسیک

آیا تیشرت­هایی که در دوران دانشجویی می­پوشیدید را به یاد دارید؟ جالب است بدانید که آنها دوباره در دنیای مد ظاهر شده و در حال حاضر می­توانید برای دستیابی به یک سبک ظاهری جذاب و مد روز، این تیشرت­ها را با ژاکت و شلوار مخصوص کت و شلوار ترکیب نمایید.

تیشرت­‌هایی با طرح­‌های کلاسیک

چکمه‌­های بالاتر از زانو

این چکمه­‌ها به هیچ عنوان یک قطعه پوششی جدید نیستند، اما قطعا برای یک سال دیگر هم در دنیای مد باقی خواهند ماند. به علاوه، یک راه جدید برای استفاده از آنها در پوشش ظاهری شما این است که این چکمه را با دامن و پیراهنی بپوشید که قسمت بالای کفش را پنهان کرده و ظاهر جذاب و البته گرمی به شما اعطا نماید.

چکمه‌­های بالاتر از زانو

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>