براساس نوع بدن خود لباس بپوشیم: مردان لاغراندام (قسمت دوم)

لباس متناسب مردان لاغر اندام

 مردان لاغر اندام بهتر است به پوشش خود توجه ویژه ای داشته باشند و از مواردی که باعث لاغرتر دیده شدن آن‌ها می‌شود اجتناب کنند. در ادامه نکات لازم برای لباس پوشیدن براسا نوع بدن آقایان لاغر اندام ارائه شده است.

از لباس­‎های سفید کمک بگیرید

رنگ‌­های روشن‌­تری مانند سفید، کرم، بژ و خاکستری روشن می‌­توانند اندام کلی شما را برجسته سازند. بنابراین، اگر شما هم فرد لاغراندامی هستید، این گزینه‌­ها رنگ‌­های کلیدی و مهمی در انتخاب پوششتان به شمار می­‌روند. شلوارهایی به رنگ سفید یا خاکستری مایل به قهوه‌­ای، ظاهر تابستانی زیبا و مناسبی برای شما خلق نموده و پاهایتان را از لحاظ بصری بزرگتر نشان می­‌دهند، در حالی که یک کت کتان کرم می‌­تواند اندامتان را برجسته سازد. فقط مطمئن شوید که فرم شانه‌­های کت موردنظر مربعی باشد، و همچنین، سعی کنید دکمه­‌های کت را (برای ایجاد حجم بصری بیشتر) همیشه نبندید.

از لباس­‎های سفید کمک بگیرید

از اکسسوری مناسب استفاده نمایید

ساعت، عینک، دستمال گردن و کیف کوچکی برای پوشش خود انتخاب کنید. استفاده از لوازم بیش از حد بزرگی همچون یک ساعت کارشده‌­ی سنگین­‌وزن، باعث می­‌شود تا مچ دست باریک و لاغر شما بیش از حد لازم جلب توجه کند. هر گونه لوازم جانبی سایز بزرگ (صرف نظر از کیفیت و اعتبار نام تجاری آن)، در صورتی که با صورت، دور کمر و قفسه سینه شما تناسب نداشته باشند، تنها اندام کوچک و لاغر شما را بیش از پیش برجسته خواهند نمود. بنابراین، سعی کنید تا حد امکان از لوازم کوچک و در عین حال شیک و زیبا استفاده نمایید.

از اکسسوری با لوازم جانبی مناسب استفاده نمایید

متعادل بمانید

اگر نیم‌­تنه بالایی خود را از لحاظ حجم و ظاهر تا حد امکان به نیم‌­تنه پایین نزدیک کنید، می­‌توانید از برجسته نمودن پاهای لاغر و یا شانه­‌های باریک خود جلوگیری نمایید. برای این کار، پارچه‌­های ضخیم و چندلایه‌­ای که در بالا­تنه شما به کار رفته، باید در پایین­‌تنه شما نیز با شلوارهایی از جنسی مانند پشم و یا جین بافت و حاشیه­‌دار ترکیب شود. استفاده از یک شلوار مخروطی تنگ و یک ژاکت پف­دار، بالاتنه شما را حجیم و سنگین نشان داده و تضاد بی­‌معنا و نازیبایی را در ظاهرتان خلق می‌­کند.

متعادل بمانید اگر نیم‌­تنه بالایی خود را از لحاظ حجم و ظاهر تا حد امکان به نیم‌­تنه پایین نزدیک کنید، می­‌توانید از برجسته نمودن پاهای لاغر و یا شانه­‌های باریک خود جلوگیری نمایید.

مطالعه قسمت اول

شاید دوست داشته باشید

3 نظر

  1. 1
  2. 2
    • 3

      دوست عزیز خیلی ممنون از محبتی که به ما دارین. از گفته شما میشه متوجه شد که اندام بسیار مناسبی دارین و تقریبا هر نوع لباسی به شما میاد. فقط بهتره برای ترکیب رنگ ها از چرخه رنگ استفاده کنید تا بتوانید بهترین رنگ‌ها را با هم ست کنید.

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>