مشکل همیشگی فصل تابستان: وقتی که دمای هوای فضای داخلی و خارجی بسیار متفاوت است

فصل تابستان

این معضل زمانی آغاز می‌­شود که در فصل تابستان شما از یک فضای خارجی گرم، وارد یک فضای داخلی خنک (و در واقع سرد، حاصل از سیستم تهویه هوا) شده و فورا از پوشیدن لباس تابستانی خود پشیمان می‌شوید. در این مطلب، چهار طراح ماهر و برجسته به شما کمک می­‌کنند تا این معمای مد و پوشش را حل کنید.
لباس-های-فصل-تابستان

استفاده از یک روپوش ابریشم در فصل تابستان

جک کامرون (Jac Cameron)، مدیر خلاقیت و از بنیان‌گذاران ایر (AYR) می‌­گوید: “متنوع‌­ترین محصول ما در مجموعه ایر، لباسی از جنس ابریشم است (که در تصویر بالا مشاهده می‌­شود). این لباس را می‌­توان به عنوان یک ژاکت سبک و شیک روی پوشش اصلی پوشیده و یا در صورت سرد شدن هوا در فضای داخلی، روی شانه­‌هایتان گذاشته شود. همچنین، این لباس می­‌تواند به عنوان یک لباس تابستانی مستقل مورد استفاده قرار گیرد.”

لباس-های-تابستانی

استفاده از یک پلیور یا ژاکت در فصل تابستان

آندریا لیبرمن (Andrea Lieberman)، طراح شرکت ای‌­ال‌­سی (ALC) می­‌گوید: “ما راه حل جدیدی برای این مشکل در دفتر ای‌­ال­‌سی ابداع کرده­ایم و آن، استفاده از یک ژاکت ساده اما کاربردی است (که در تصویر بالا مشاهده می کنید). مهمتر از همه این است که این ژاکت را می­توان در ساعت­های کاری مورد استفاده قرار داد. تنها کافی است ژاکت کشباف نخی سبک وزن سیاه، سفید، و یا سرمه­ای خود را به پشت صندلی خود آویزان کرده و در مواقع نیاز از آن استفاده نمایید.”

لباس-تابستان

استفاده از یک کت جین در فصل تابستان

آدام سلمان (Adam Selman)، طراح برجسته، عقیده دارد: “بهتر است هنگامی که هوای داخل اتاق سرد می­شود، مدتی از آنجا خارج شوید. راه دوم این است که همیشه یک ژاکت جین را با خود به همراه داشته باشید. این ژاکت می تواند سبکی جدید یا کلاسیک داشته باشد.”

ست-لباس-تابستانی

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>