من یک مرد خوش پوش هستم

خوش-تیپ-ترین-بازیگران-تام-کروز

اکثر ما در اطرافیان و دوستان خود مردانی را می شناسیم که بسیار خوش لباس هستند. ممکن است اتفاق افتاده باشد که بخواهیم مانند آن ها لباس بپوشیم یا اینکه از سبک لباس پوشیدن یک بازیگر معروف سینما تقلید کنیم. اما با کمی مطالعه و تحقیق در دنیای شگفت انگیز لباس ها متوجه می شویم که با رعایت نکات ساده ای تیپمان متحول خواهد شد.

کت و شلوار را فراموش نکنیم

همه ی مردان شیک پوش حداقل دو دست کت و شلوار با کیفیت در کمد لباسشان دارند. با یک کت و شلوار می توان پنج تیپ متفاوت داشت. برای همه ما پیش می آید که حداقل یک بار در سال به عروسی ها یا میهمانی های رسمی دعوت شویم و در این مواقع کت و شلوار بهترین انتخاب ممکن است. اگر می خواهید در مراسم عروسی بسیار رسمی بنظر برسید از رنگ های تیره برای کت و شلوار خود استفاده کنید.

خوش-تیپترین

برای لباس پوشیدن، شیوه منحصربفردی داشته باشید

اگر فرم اندام و ویژگی های بدن خود را بشناسیم می توانیم سبک پوشش متناسب با خودمان را داشته باشیم. اکثر بازیگران معروف سینما مثل پل نیومن در کنار توجه به سادگی که اصلی ترین ویژگی زیبای است و با انتخاب ست لباس هایی متناسب با سلیقه و فرم بدنشان به شیک پوشترین بازیگران دنیای سینما تبدیل شده اند. شیوه پوشش هر فرد به نوعی نمود بیرونی طرز تفکر و رفتار او است، پس بهتر است لباس ها را متناسب با موقعیت های مختلف انتخاب کنیم.

پل-نیومن-شیک-پوشی

به نکات نگهداری پوشاک توجه کنید

جدا از این که خریدن لباس های جدید و مناسب در خوش پوشی همه ی افراد تاثیر می گذارد، اکثر مردان شیک پوش از نکات نگهداری لباس به خوبی اطلاع دارند و اکثر اوقات آخر هفته ها یک روز را برای نگهداری و شستشوی کفش و لباس هایشان وقت می گذارند. این کار علاوه بر مزایای مالی به زیبا پوشی شما کمک بسیاری خواهد کرد. به لباس های زیر توجه کنید و هر از گاهی آن ها را سروسامان بدهید و قدیمی تر ها را دور بریزید.

نگهداری-لباس

کفش؛ جزئی اجتناب ناپذیر

همه ی ما در اولین نگاه به کفش های افراد توجه می کنیم. داشتن کفش های تمیز و مرتب تاثیر بسیار زیادی در پوشش افراد دارد. کفش شما هم سریع به چشم می آید و به سرعت در تیپ شما دیده می شود؛ توجه کنید که ممکن است افراد زیادی شخصیت شما را از روی کفش تان قضاوت کنند. بهتر است اگر به مصاحبه شغلی میروید به این قسمت از تیپ تان بسیار توجه کنید. اکثر افراد شیک پوش در موقعیت های رسمی و مهم کفش های خود را به خوبی واکس می زنند و برق می اندازند و در موقعیت های دیگر با توجه به تناسب آن موقعیت کفش خود را انتخاب می کنند.

کفش-مناسب-بهترین-کفش-ها

 توجه به مراکز و روش های متفاوت خرید لباس

بهتر است خودتان برای خرید لباس وقت بگذارید. با صرف وقت زیاد در مراکز خرید مختلف می توانید انواع تولیدات جدید پوشاک را از نزدیک ببینید. اگر از جمله افراد آشنا با تکنولوژی هستید می توانید با استفاده از سایت های اینترنتی برند های مختلف، از انواع تولیدات و مجموعه های جدید آن ها مطلع شوید. می توانید با صرف وقت کمتر از راه های آنلاین خرید پوشاک استفاده کنید و به بررسی و مقایسه مدل های مختلف بپردازید.

خرید-اینترنتی-لباس

پیشنهاد می کنیم که برای ست کردن لباس هایتان وقت بگذارید. از این کار لذت ببرید و خود را در موقعیت های مختلف تصور کنید. از امتحان کردن ست های جدید لباس و تطبیق دادن آن ها با سبک پوشش تان نترسید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>