مهتاب کرامتی: لباس عوامل جشنواره را طراحی کردیم

دیروز با دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس گفت‌وگو کردیم و او درباره جزئیات طرحی سخن گفت که به مسوولان جشنواره فیلم فجر پیشنهاد داده مبنی بر طراحی لباس از سوی طراحان این کارگروه برای بازیگران حاضر در فرش قرمز جشنواره. در پایان آن گفت‌وگو، حمید قبادی، از مهتاب کرامتی به عنوان نماینده جشنواره‌ای‌ها برای مشارکت در این طرح نام برده بود. حالا مهتاب کرامتی که با سمت مشاور هنری دبیر سی‌وچهارمین جشنواره فیلم فجر به فعالیت مشغول است، جزئیات دیگری به گفت‌وگوی دیروز «مدآنلاین» با دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس اضافه کرده است.

مهتاب-کرامتی1

کرامتی، بازیگر سینما و تلویزیونی می‌گوید: «امسال برای دست‌اندرکاران اجرایی جشنواره، طراحی لباس خاصی صورت گرفته و ما با این کار می‌خواستیم ثابت کنیم که جشنواره فیلم فجر آن‌چنان پر اهمیت است که باید آن را با تشریفات خاصی برگزار کرد؛ البته لزوماً این بدان معنا نیست که ما در پی برگزاری جشنواره مد لباس در جشنواره باشیم و تنها برای آن است که فضایی متفاوت را در این مهم‌ترین رویداد سینمایی کشور ایجاد کنیم».

با توضیحی که کرامتی در این باره می‌دهد، یکی از مبهمات اجرای طرح پیشنهادی از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس نیز برطرف می‌شود؛ این‌که لباس خاص، تنها برای عوامل اجرایی جشنواره طراحی شده است و بازیگران تنها در صورت تمایل می‌توانند پیشنهاد این کارگروه را بپذیرند. البته شنیده‌ها حاکی است حدود شصت نفر از بازیگران تا کنون از طرح کارگروه استقبال کرده‌اند و طراحان این کارگروه مشغول طراحی لباس برای آن‌ها هستند.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>