نکاتی در رابطه با پوشیدن لایه‌­های مختلف لباس

پوشیدن چند لایه لباس

لایه بندی پوشش، راه مناسبی برای اطمینان از انتخاب یک سبک زیبا و متناسب برای پوشش غیررسمی روزانه و همچنین لباس­‌های رسمی می‌­باشد. معمولا بیشتر توصیه می­‌شود که این سبک پوششی را در مناسبت­‌های غیررسمی استفاده کنید. ما فکر می­‌کنیم که داشتن چندلایه متعدد در پوشش می‌­تواند ظاهر شما را بهبود دهد، زیرا افزودن لایه­‌های مختلف به لباس می‌­تواند باعث بهبود ظاهر شده و جذابیت بصری بیشتری به پوششتان بدهد. در این مطلب، نکات ساده اما موثری برای ترکیب و هماهنگی اجزای پوشش به شما ارائه می­‌گردد.

جزء و رنگ اصلی و پایه پوشش خود را انتخاب نمایید. هنگامی که می­‌خواهید یک پوشش کلی را با هم هماهنگ کنید، باید یک جزء اصلی انتخاب کرده و تمام اجزاء دیگر ظاهری خود را با توجه به آن برگزینید. معمولا جزء اصلی باید یک رنگ جسورانه، یا یک الگوی برجسته داشته باشد. به یاد داشته باشید که نباید دو لباس را به عنوان جزء اصلی انتخاب کنید و بپوشید، زیرا ظاهر نامتعادلی به پوشش شما خواهد داد.

%d9%be%d9%88%d8%b4%db%8c%d8%af%d9%86-%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%87-%d9%87%d8%a7%db%8c-%d9%85%d8%ae%d8%aa%d9%84%d9%81-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3

اولین لایه باید نازک­ترین لایه باشد. با یک پیراهن شروع کرده، یک جلیقه روی آن پوشیده و سپس، کت یا ژاکت خود را به تن کنید. ممکن است این روند کاملا بدیهی به نظر برسد، اما ما افرادی را دیده­‌ایم که از این قاعده بدیهی تبعیت نمی­‌کنند. با این کار می‌­توانید به ظاهر خود عمق داده و در عین حال، بدن خود را در درجه حرارت مناسبی نگه دارید. در واقع می‌­توان گفت که استفاده از یک جلیقه و یک کت بهتر از یک ژاکت بزرگ و ضخیم است، زیرا آن‌ها بدن شما را در دمای مناسب و متعادلی قرار می­‌دهند. همچنین، اگر بیش از حد احساس گرما کردید، می‌­توانید یک لایه از پوشش خود را برداشته و باز هم ظاهر خوبی داشته باشید.

مهم نیست که پوشش شما چند لایه داشته باشد، در هر صورت باید راحتی را مهمترین قانون خود به حساب آورید. اگر پوشش شما دو یا حتی هفت لایه داشته باشد، باید در آن راحت باشید. احساس محدودیت در حرکت، چیزی است که باید فورا در پوشش شما اصلاح شود.

هر لایه باید ویژگی‌های مستقل خود را داشته باشد. تمام اجزاء لباس شما باید به تنهایی ظاهر شیک و مناسبی داشته و در عین حال، با هم تناسب داشته باشند. همچنین، هر لایه باید از عملکرد مخصوص به خود نیز برخوردار باشد.

%d9%be%d9%88%d8%b4%db%8c%d8%af%d9%86-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%d9%87%d8%a7%db%8c-%da%86%d9%86%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%87

الگوها و طرح­‌های موجود در پوشش خود را در یک خط نگاه دارید. به این معنی که اگر می­‌خواهید در پوشش خود از الگوهای مختلف استفاده کنید، از رنگ­‌های خنثی بین این الگوها بهره برده و آن‌ها را به طور تصادفی با هم ترکیب نکنید.

آیا لوازم جانبی نیز به عنوان لایه­‌های متمایز در نظر گرفته می‌­شوند؟ این امر می­‌تواند مورد بحث قرار گیرد، اما ما فکر می­‌کنیم که لوازم جانبی پوشش نیز می‌­توانند در یک راستای خاص به عنوان یک لایه منحصر به فرد در نظر گرفته شوند. بهتر است یک ساعت مچی و یک جفت کفش زیبا را روی یک جوراب متناسب پوشیده، و به پوشش هیچ‌یک از بخش­‌های بدن خود بی­‌توجهی نکنید. لوازم جانبی دیگری که می‌­توانند به عنوان لایه محسوب شوند، روسری و کمربند هستند.

از لباس­‌های خود برای مخفی کردن بخش­‌هایی از بدنتان که به آن‌ها علاقه ندارید استفاده نکنید. همانطور که گفته شد، باید اطمینان یابید که هر جزء به نوبه خود شیک و زیبا بوده و دلیلی برای مخفی کاری وجود ندارد. تفاوت این دو این است که اگر شما بدانید چیزی را پنهان کرده­‌اید، همیشه از آن آگاهی داشته و نمی­‌توانید با خیال راحت از پوشش جدید خود لذت ببرید.

%d8%a7%d8%b3%d8%aa%d8%a7%db%8c%d9%84-%d9%84%d8%a8%d8%a7%d8%b3-%da%86%d9%86%d8%af-%d9%84%d8%a7%db%8c%d9%87

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>