نکات مهم خرید شلوار جین

احتمالا بسیاری از شما هم مانند اغلب زنان فکر می‌کنید که خرید شلوار جین را نمی‌توان در اغلب مواقع، یک تجربه لذت بخش به شمار آورد. پیدا کردن شلوار جینی که کاملا اندازه و متناسب با اندام شما باشد، کار بسیار سخت و دشواری است. و می‌توان گفت که روند پبدا کردن یک شلوار جین مناسب می‌تواند (در بهترین حالت خود) طولانی و خسته کننده، و (در بدترین حالت آن) کاملا تحقیر آمیز باشد.
خوشبختانه، کارشناس طراحی، ماریسا وب (Marissa Webb)، به نکات ساده و در عین حال مهمی دست یافته که شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها، این تجربه را تا حد امکان قابل تحمل و البته موفقیت آمیز نمایید.

شلوار را با توجه به سایز واقعی خود انتخاب نکنید

در هنگام خرید شلوار جین مدل تنگ و چسبان، آنها باید تا حدی نسبت به اندام واقعی شما تنگ‌تر باشند. دلیل این امر این است که زمانی که شما شلوار مورد نظر را تهیه کرده، با خود به خانه برده، و مورد استفاده قرار می‌دهید، این شلوار تا حدی دچار کشیدگی خواهد شد. بنابراین، شلوار جین باید در اتاق پرو و در حین پوشیدن آن، کمی برایتان تنگ بوده و در آن احساس ناراحتی نمایید.

شلوار را با توجه به سایز واقعی خود انتخاب نکنید

ذهن خود را باز کنید

در پوشش خود، از اندازه‌ها، پارچه‌ها، و رنگ‌های مختلف جین استفاده نمایید. اغلب اوقات، همه چیز ممکن است آن طور که در ذهنتان فکر می‌کنید نباشد. اما اگر شما آیتم‌های متفاوت و دور از ذهن را امتحان کنید، ممکن است در نهایت از فکر اولیه‌ی خود شگفت زده شوید.

در زمان خرید شلوار جین ذهن خود را باز کنید

دو جفت از شلوار مورد علاقه خود خریداری نمایید

اگر موفق شدید شلوار جین متناسب و مورد علاقه خود را پیدا کنید، دو جفت از آن خریداری نموده و مدت بیشتری از پوشیدن شلوار محبوب خود لذت ببرید.

دو جفت از شلوار مورد علاقه خود خریداری نمایید

فقط در مورد قسمت جلوی شلوار جین سخت‌گیری نکنید

فراموش نکنید که باید به قسمت عقب شلوار جین مورد نظر نیز دقت کنید. تناسب و زیبایی بخش پشت شلوار نیز درست به اندازه بخش جلویی آن اهمیت دارد.

فقط در مورد قسمت جلوی شلوار جین سخت‌گیری نکنید

بلندی شلوار، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد

در مورد بلندی شلوار نگران نباشید، چرا که شما همیشه می‌توانید پاچه شلوار را کوتاه کرده، و یا حتی آن را به شکل خام برش داده و ظاهر و مدل کاملا جدیدی به مدل شلوار خود ببخشید.

بلندی شلوار، هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد

تحقیقات خود را به طور شخصی انجام دهید

همیشه نباید بدون فکر و جستجو، تنها به دنبال خرید شلوارهایی با مارک‌های معروف باشید. برندهای تجاری متنوعی با محصولات مختلف در بازار وجود دارند که فقط باید کشف شوند.

تحقیقات خود را به طور شخصی انجام دهید

مدل شلوار در بخش مچ پا از اهمیت بالایی برخوردار است

برای برخورداری از شلواری با طول مناسب، باید به دنبال خرید قطعه ای باشید که بلندی آن تا باریک‌ترین بخش از مچ پایتان ادامه داشته باشد.

مدل شلوار در بخش مچ پا از اهمیت بالایی برخوردار است

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>