نکته های خرید شلوار جین

خرید-شلوار-جین

مسلما همه ما می دانیم که خرید شلوار جین تا چه اندازه مهم است. بنابراین بهتر است تا نکاتی در مورد خرید شلوار جین ذکر کنیم.

سایز

اگر از سایز شلوار خود اطمینان ندارید، بهتر است قبل از رفتن به خرید سایزتان را مشخص کنید. دور کمرتان را اندازه بگیرید و در صورت رند نبودن عدد، به عدد بزرگتر گرد کنید. مثلا اگر دور کمر شما 5/28 باشد، سایز شما 29 است. کافی است فقط یکبار این اندازه‌گیری را انجام دهید چون اختلاف سایز بین مارک‌های مختلف خیلی کم است.

اندازه-کمر-شلوار

اگر قصد خرید شلوار فاق کوتاه دارید

در این شلوارها به دلیل کوتاه بودن فاق، میزان بیشتری از کمر نمایان می‌شود. اگر شلوار فاق کوتاهی را پرو کردید و زیاد با اندامتان متناسب نبود، به جای پرو سایز بزرگتر، سعی کنید سبک دیگری از شلوار را امتحان کنید که در آن حس راحتی بیشتری داشته باشید. چون شلوار فاق کوتاه برای همه زیبا نیست.

شلوار جین را با کفش ست کنید

شلوار را به تناسب بلندی یا کوتاهی‌اش، با کفش مورد نظر ست کنید. برای این کار شلوار های دم‌پا را با کفش‌های پاشنه دار یا لژدار بپوشید. میزان بلندی شلوار های جذب را تا روی قوزک انتخاب کنید.

رنگ شلوار را متناسب با نوع اندامتان انتخاب کنید. مثلا اگر می‌خواهید بزرگی ران ها به چشم نیاید از جین‌های دم‌پا و با رنگ‌های تیره استفاده کنید.

ست-کفش-و-شلوار

حتما پرو کنید

هنگام پرو میزان راحتی شلوار را در زمان بلند شدن و نشستن امتحان کنید. برای دیدن شلوار از تمام زوایا، جلوی آینه چرخشی 360 درجه داشته باشید تا از زیبایی آن مطمئن شوید.

هیچوقت به پرو یک نمونه شلوار اعتماد نکنید. چند سبک مختلف را با خود به اتاق پرو ببرید و امتحان کنید. شاید این کار دلهره‌آور به نظر برسد، اما مطمئن باشید این کار در انتخاب مناسب‌ترین سایز به شما کمک خواهد کرد.

شلوار-جین

موارد گفته شده را هنگام خرید شلوار رعایت کنید تا انتخاب بهتری داشته باشید. در نهایت این نکته را به خاطر داشته باشید، سعی کنید مدل و سایز مناسبتان را پیدا کنید و برای همیشه به همان‌ها وفادار بمانید.

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>