۱۰ وسیله ضروری برای شیک بودن در باشگاه ورزشی (قسمت دوم)

شیک بودن در باشگاه ورزشی

اگر شما یک ورزشکار حرفه‌­ای بوده و یا حتی قصد دارید برای اولین بار در یک باشگاه ورزشی ثبت­‌نام کنید، بهتر است قبل از هر کاری مطلب پیش روی خود را مطالعه کرده و به اطلاعات جامعی در مورد وسایل ضروری و موردنیاز برای رفتن به باشگاه ورزشی دست یابید. این کار، انگیزه و آمادگی ورزشی شما را افزایش خواهد داد.

یک عطر خوشبو

برای این که بعد از یک ورزش طولانی کاملا تمیز و سرحال شوید، باید حتما دوش بگیرید. اما برای کسانی که ترجیح می­‌دهند این کار را در خانه خودشان انجام دهند، استفاده از یک دئودورانت و عطر مناسب و خوشبو می‌­تواند در فاصله میان باشگاه و حمام شخصی خود به خوبی به شما کمک کند. عطرهایی با رایحه سبک و سرد برای استفاده بعد از تمرین مناسب بوده و باعث آزار افرادی که از کنارتان عبور می‌­کنند نیز نمی‌­شوند. به یاد داشته باشید که همیشه یک حوله تمیز با خود به باشگاه برده و تمام وسایل و ملزومات خود را به طور مداوم شستشو دهید. به هر حال، نظافت بخشی از ایمان است.

یک عطر خوشبو 1

یک عطر خوشبو 2

هدفون­‌های توگوشی

انگیزه، یکی از مهم­‌ترین عوامل تاثیرگذار بر روی سطح تلاش­‌ها و تمرینات وزشی شما در باشگاه است. درست است که شما می‌­توانید در جلسات تمرین حاضر شده و ظاهر علاقه­‌مندی به خود بگیرید. اما اگر یک احساس انگیزه قوی درون خود نداشته باشید، مطمئن باشید که مطلقا به نتایج دلخواه خود دست نخواهید یافت. به همین دلیل است که هدفون­‌های توگوشی، یک ضرورت جدایی‌­ناپذیر در حین انجام تمرینات ورزشی شما می­‌باشند. ضرباهنگ موزیک­‌ها، انگیزه شما را حفظ کرده و ضربان قلبتان را بالا نگاه خواهند داشت.

هدفون­‌های توگوشی 1

هدفون­‌های توگوشی 2

یک بطری آب انعطاف­‌پذیر

هیدراسیون یا آبرسانی بدن شما می­‌تواند در هر تمرینی که انجام می‌­دهید کاملا محوری و موثر باشد. این امر به این معنا است که شما قطعا باید یک بطری آب مناسب و باکیفیت برای خود تهیه کنید. محصولی که انتخاب می­‌کنید باید در صورت پلاستیکی بودن، کاملا عاری از بی پی ای(BPA)  بوده و تا حد امکان کاربردی باشد. یک بطری شفاف، کاملا ایده‌­آل و کاربردی است. تنها باید اطمینان حاصل کنید که آب از درب بطری نشت نکند.

یک بطری آب انعطاف­‌پذیر

یک بطری آب انعطاف­‌پذیر 2

یک سویی‌شرت قابل اطمینان

این گزینه کاملا بدیهی، اما در عین حال بسیار ضروری است. یک سویی‌شرت (تی‌شرت یا بلوز کلاه­‌دار) مناسب، باید راحت، ساده و بسیار بادوام باشد. برندهای تجاری معتبری مانند نایک، محصولات شیک و باکیفیتی در رنگ‌­های ساده سیاه و سفید تولید کرده و به شما اجازه می­‌دهند بتوانید حتی در خارج از باشگاه نیز با خیال راحت از آن‌ها استفاده کنید.

یک سویی‌شرت قابل اطمینان 2

 

یک سویی‌شرت قابل اطمینان

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>