پنج برند ایتالیایی پوشاک مردانه

پوشاک-مردانه-ایتالیایی

Corneliani

این برند کار خود را از دوخت کت در سال 1930 در میلان آغاز نمود. اما امروزه کار تهیه و طراحی لباس فرم شیک برای مردان مهم و سرشناس را بر عهده دارد؛ لباس‌های دست دوز این برند در برترین فروشگاه‌های لندن همچون هارودز و سلفریج به فروش می‌رسد.

کورنلیانی

Anderson’s

برندی از پارمای ایتالیا، این برند تخصصی کمربند توسط کارلو والنتی با پیشینه انگلیسی بنیان شده است. نام برند نیز مشخصا انگلیسی بوده و نشان دهنده استایل کلاسیک بریتانیایی این برند است. کمربند‌های دست ساز این برند با توجه کامل به جزئیات تولید می‌شوند.

اندرسون

Incotex

این برند یکی از 4 برند تحت مالکیت گروه slowear است. برند Incotex برای شلوارهای با برش‌ فوق‌العاده و شلوارک‌های خوش دوخت که در تمام فروشگاه‌ها طرفداران بسیاری دارد، مشهور است. این برند تبدیل به نامی پیشرو در زمینه استایل روزمره شده و نام خود را بر روی مرغوب ترین پارچه‌ها که به بهترین شکل طراحی شده و با قیمتی متناسب ارائه می‌شود، حک می‌کند.

Brioni

برندی ساختار شکن! این برند قواعد جدیدی برای مد اروپا و ایتالیا تعریف کرده است و مناسب برای مردانی است که علاقه دارند همواره از دیگران متفاوت باشند و سبک پوشش خاص خودشان را داشته باشند. این برند از پارچه‌های پرینت شده و برش‌های زیبا در تولید پوشاک استفاده می‌کند.

بریونی

Canali

ساختن، کلید بقای این برند خانوادگی است که نسل به نسل از سال 1934 تا کنون در تبار Canali باقیمانده است.

امروز این برند به تولید لباس‌هایی که با برش‌های بی‌عیب و نقص تهیه می‌شوند ادامه می‌دهد، علاوه بر آن تهیه لباس‌های خودمانی که برای کاربرد روزمره مناسب هستند به تولیدات این برند اضافه شده است.

کنالی

کانالی

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>