پوشش‌­های زمستانه‌­­ای برای لاغر دیده شدن

لاغر

ترکیب لباس‌ها برای تغییر ظاهر افراد از پتانسیل و اثر بخشی بسیار بالایی برخوردارند. ممکن است فرد لاغر اندامی با پوشیدن ترکیب خاصی از لباس ها درشت‌تر دیده شود و فرد درشت اندامی با استفاده از یک ست لباس بخصوص لاغر دیده شود. در ادامه نکاتی برای ست کردن پوشش‌­های زمستانه‌­­ای برای لاغر دیده شدن آورده شده است.

بلوز یقه اسکی سیاه + شلوار جین سیاه + چکمه بالاتر از زانو

ترکیب پوشش سر تا پای سیاه با چکمه­‌های بالاتر از زانو می‌­تواند به خلق یک خط بصری باریک و براق کمک کند. شما می‌­توانید از لباس­‌های سیاه با بلندی­‌های مختلف استفاده کرده و در هر حال، مزیت ظاهر کشیده و اندام باریک خود را حفظ نمایید.

بلوز یقه اسکی سیاه + شلوار جین سیاه + چکمه بالاتر از زانو

ژاکت چرم سیاه + شلوار جین سیاه + چکمه‌­ی تا مچ پا

فصل زمستان، فصل مناسبی برای استفاده از چکمه‌­های بلند و زیبا است، اما این بدان معنا نیست که نمی‌­توانید از یک چکمه‌­ی تا مچ پای کوتاه و راحت استفاده نمایید. سپس، شما می توانید این کفش را با تقریبا هر لباس شیک و جذابی همچون یک ژاکت چرم و یک شلوار جین سیاه ترکیب کنید.

ژاکت چرم سیاه + شلوار جین سیاه + چکمه‌­ی تا مچ پا

شنل + پلیور کمربنددار + جوراب شلواری یا ساپورت

درست است که بلوز یقه اسکی، یک گزینه­‌ی جذاب و دلپذیر به شمار می­‌رود، اما شاید شما هم از آن درسته از افرادی باشید که علاقه‌­ای به استفاده از مدل ساده‌­ی این لباس نداشته باشید. در این صورت، می­‌توانید یک کمربند را به دور کمر خود بسته و از یک شنل زیبا و خوش رنگ به عنوان لایه‌­ی بالایی آن استفاده نمایید. این ترکیب، ظاهر شیک و جذابی را به شما خواهد داد.

شنل + پلیور کمربنددار + جوراب شلواری یا ساپورت

کاردیگان یا ژاکت کشباف پشمی بلند + شلوار جین مدل پاره + چکمه‌­ی تا مچ پا

واقعیت این است که نمی‌­توان هر روز و یا در هر مناسبتی از جوراب شلواری یا ساپورت استفاده کرد. در این صورت، شلوار جین مدل پاره می­‌تواند گزینه­‌ی مناسب بعدی باشد. و اگر می­‌خواهید ظاهر کشیده و باریکی داشته باشید، مطمئن شوید که یک پوشش بلند و روان (مانند کاردیگانی که در تصویر بالا می­‌بینید) برای خود انتخاب کنید. هر لباس ضخیم و مدل کوتاه و برش داده شده‌­ای می‌­تواند اندام و ظاهرتان را عریض نشان دهد.

کاردیگان یا ژاکت کشباف پشمی بلند + شلوار جین مدل پاره + چکمه‌­ی تا مچ پا

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>