پوشش و بهار  (قسمت دوم)

لباس-بهاری

در قسمت اول پوشش و بهار نکاتی کوتاه وکاربردی درباره پوشش های بهاری ذکر کردیم. این قسمت را با بیان برخی دیگر از این نکات به پایان می رسانیم. در قسمت های بعدی این سری با جزئیات بیشتری به مسائل مربوط به پوشش های بهاری می پردازیم. هر هفته رومیس پلاس را دنبال کنید.

لباس هایی با الیاف سبک انتخاب کنید

با افزایش گرمای هوا در بهار لباس های زمستانیتان را کنار بگذارید. از پیراهن، مانتو و شلوار های سبک استفاده کنید.

نکته ای که باعث تفاوت وزن لباس ها می شود جنس الیاف آن ها است. در مواقع سرد سال از لباس های گرم و پشمی استفاده می کنید در حالی که در فصل بهار توصیه می شود که از لباس های نخی با الیاف طبیعی استفاده کنید. تار و پود نازک و ظریف لباس های بهاری باعث افزایش جریان هوا از میان الیاف لباس شده و این موضوع به خنک شدن بدن شما در روز های گرم بهاری کمک می کند.

علاوه بر لباس های پرطرفدار نخی و پنبه ای مناسب این فصل انتخاب های دیگر هم دارید. الیافی از جنس ابریشم و کنف نیز برای انتخاب پوشش های بهاری مناسبند.

طرح های گلدار عالی هستند

بهار فصل گل های زیبا و خوشایند است. نه تنها از دیدن گل های بهاری سیر نمی شوید بلکه هر چه بیشتر زیبایی را ببیند بیشتر طالب آن خواهید شد. انتخاب طرح های گلدار برای لباس های بهاری بسیار هوشمندانه است، بهتر است در بهار از مانتو ها، لباس های مجلسی، پیراهن و شلوار های گلدار استفاده کنید.

لباس-گلدار

لباس های آستین کوتاه را دَم دست بگذارید

تی شرت و پیراهن های آستین کوتاه بهترین گزینه برای روزهای آفتابی به حساب می آیند. لباس های آستین کوتاه را در این فصل با توجه به موقعیت های مناسب در اولویت قرار دهید. معمولا تی شرت های با اندازه مناسب در ناحیه دور کمرتان قرار می گیرند و بهتر است تی شرت های کوتاه تر یا بلند تر از این اندازه را استفاده نکنید.

چتر و باران بهاری

روز های بهاری هر لحظه ممکن است هوا بارانی شود، حتما چتر همراه داشته باشید. کت های بارانی سبک و بوت های مخصوص هوای بارانی را دم دست بگذارید. هر چقدر تیپ شما عالی باشد، ممکن است با یک رگبار شدید همه چیز خراب شود. در بهار از چتر های رنگی استفاده کنید تا با تم طبیعت هماهنگ شوید.

چتر

شاید دوست داشته باشید

1 نظر

  1. 1

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>