پوشش پاییزی خود را با یک ژاکت موتور سواری تکمیل کنید!

هنگامی که موج گرمای تابستان به تدریج کاهش یافته و به روزها و ماه های سرد سال نزدیک می شوید، کم کم به تغییر پوشش خود فکر کرده و به دنبال لباس های جدیدی می گردید که با مد سال جدید نیز تا حدی تناسب داشته باشد.

راه حل این است که لباسی برای خود انتخاب کرده و خریداری کنید که هم ظاهر متفاوت و زیبایی داشته و هم طول عمر پوششتان را افزایش دهد. این ایده به شما کمک می کند تا لباس مورد نظر خود را در فصول مختلف و با پوشش های متفاوتی مورد استفاده قرار دهید. البته برای این کار باید از لباس ها و پارچه هایی استفاده کنید که در شرایط آب و هوایی معتدل (نیمه سرد و نیمه گرم) کاربرد داشته باشند. امسال، این پوشش با ژاکت موتور سواری تکمیل می شود.

با توجه به پوشش جنی بیون (Jenny Beavan) در مراسم اسکار و همچنین، زین مالک (Zayn Malik) با ظاهر متفاوت خود بر روی جلد مجله پیپر (Paper magazine)، می توان به این نتیجه رسید که پوشش خاص و متفاوت در فصل آینده، ژاکت چرمی موتور سواری خواهد بود. در سال جاری، تاکنون این سبک از ژاکت تحت الشعاع سبک های جدید دیگری قرار گرفته است. اما در شو لباس های مردانه پاییزه و زمستانه سال 2016، طراحان لباسی چون لس هومز، جون جی، و کاستوم نشنال، طیف گسترده ای از انواع مختلفی از پوشش های شامل ژاکت موتور سواری (با سبک تنگ و یا گشاد) را به نمایش گذاشتند. این ژاکت های چرم، با سر شانه های برجسته و زیپ های ضخیم و سنگین خود، ظاهر متفاوت و منحصر به فردی خلق کرده و حتی در برخی پوشش ها، با دستکش های چرمی هم شکلی پوشیده شده و پوشش متناسب و سازگاری را به نمایش گذاشتند.

علاوه بر این، در نمایش های لباس های زنانه برندهایی چون لوییس ویتون (Louis Vuitton) و کلوئه (Chloe) در فصول پاییز و زمستان نیز لباس هایی با تم پوشش موتور کراس به نمایش عموم گذارده شده و با موفقیت روبرو گردید. برای مردان نیز ژاکت موتور سواری می تواند یک پوشش بین فصلی مناسب و بی نظیری بوده و مورد استقبال فراوانی قرار گیرد.

اگر به یک ظاهر متفاوت و آوانگارد علاقه دارید، بهترین گزینه موجود برای شما، خرید یک کت چرمی موتور سواری مشکی است. می توانید این ژاکت را با یک شلوار جین یا چرم مشکی تنگ بپوشید. همچنین، بهتر است لباسی که زیر این ژاکت می پوشید، به رنگ سیاه و یا سفید باشد. شاید یکی از بهترین شیوه های موجود برای تکمیل کمد لباس شما این باشد که فصل آینده را با پوششی شبیه به زین مالک و چارلی شین آغاز کنید!

شاید دوست داشته باشید

پاسخ دهید

‎آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد‫.‬ ‎فیلد های اجباری با * مشخص شده اند

‎می توانید از تگ های اچ تی ام ال زیر استفاده کنید‫:‬ <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>